Gran Torino (2008)

Asi po 20. zhliadnuti som zistil sakra ten film ma všetko čo čakám od NAJ filmu super hlášky super herca super režisé ra a super scenáristu a to všetko v jednom , ... BRAVO !

Hanebný pancharti (2009)

Grandiózne dielo "blázna" Tarantina, ... Ako to uňho poznáme skvelo prepracované dialógy hlavných postáv, ... Pre mňa bol najväšči objav tohto roku Herec Christopher Waltz , ktory vo svojej úlohé nespravil žiadnu chybičku a ten jeho monológ o krysách može vojst do dejín svetovej kinematografie, ... ale taktiež sa mi v tomto diele strašne páčil Apač Aldo Raine v podaní skvelého Pitta , ktory za waltzom s monológmi príliš nezaostával - BRAVO!!!!!!!

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Je to určite najlepšia aj najzábavnejšia čast celej trilogie, to snaď ani nie je možné aby bol na svete taký výnimočný režisér ako bol Sergio Leone - Talian , ktorý natočil najlepšie najamerickejšie westerny ,Postava Tuca je veľmi obdivúhodne zahraná Elim Wallachom, ktorý bude mať vašu priazeň ale hneď svojími výstrelkami ho znenavidíte a neskor opät naopak, Clin Eastwood snaď nepotrebuje ani komentár len dútnik :-), Lee van Cleef je záporák na spravnom mieste

Hrdost a sláva (2008)

Dej ubiehal trochu pomalšie, ... Dal by som plný počet, ... Ale, ... Chýbalo mi tu VIAC Akcie, ... Farrell umíí :-)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Nikdy by som nepovedal, že tento seriál sa po prvej sezóne, ktorá sa mi nepáčila dostane úplne na vrchol mojej TOPky. Ale čím častejšie naň človek pozerá tým viac sa mu seriál páči. Popravde je to hlavne vďaka postave Barneyho, ktorú nikto nemôže nemať rád. Posledné série predsalen strácajú na dychu, ale stále ide o veľmi kvalitnú zábavku. Najobľúbenejšie postavy : Barney a Marshall. Časť, vďaka ktorej som si seriál najviac obľúbil (Den fackodáni I, II)

Jako za starejch časů (2012)

Veľmi milé prekvapenie, Al Pacino daval ako pán, čo slovo to perla + Walken , ktorý zase raz predviedol svoje kvality

Já, robot (2004)

Wil Smith ako muz ktory neznasa roboty, ... A sam ma roboticku ruku pribeh aj akcia sa mi v tomto filme lubili