Sin City - město hříchu (2005)

Rodrigues + Miller + Tarantino - Nadherna akčná paľba podľa komixu s parádným výberom HOLLYWOODSKÝCH HVIEZD, ... Rourke + Willis are THE BEST a k tomuto krásna a zvodná Jessica Alba, ... Rozhodne patrí tento nárez k mojím obľúbeným, ... paradne spracovaný + kotol krvi - BRAVO!!

Trestná lavice (2005)

Môj najobľubenejší film Sandlera , ... ktorý tu hraje naozaj skvelé, ... veľmi podarená športová komédia - BRAVO!!

Válka světů (2005)

Veľké sklamanie a tu sopľatú všadevreštiacu dakotu mali umlčať užž na začiatku filmu , ale Tom je stále záruka čo sa týka jeho kvality výkonu

Blade: Trinity (2004)

Ryan Reynolds ako hlaškovaci boxovaci panačik bol skvely , To mě teda poser!, ... To mě poser na holý záda. ! :D

Clementine (2004) odpad!

Nehorázna blbosť - a to mám filmy so Seagalom rád, ale čoje veľa , to je veľa

Já, robot (2004)

Wil Smith ako muz ktory neznasa roboty, ... A sam ma roboticku ruku pribeh aj akcia sa mi v tomto filme lubili

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Suprová komédia,...Určite lepšia ako prvá časť, ... De Niro predvádza svoj štandardný SKVELÝ výkon,... Ale Dustin Hoffman bol ešte pred ním, ... Určite som to nečakal , že Hoffman bude taký skvelý vo svojej úlohe , ...Bol proste geniálny, ... Skvelý a hlavne podarený scenár s plnou kapsou gagou a s veľkou porciou Humoru - BRAVO!!(Jacku, máš problémy. Potřebuju zjistit, proč běháš světem s gumovým prsem na hrudi.:-)

Riddick: Kronika temna (2004)

Diesel je tu proste typek a ta akcna scena v polovici filmu je BRUTALNA :-)

Spider-Man 2 (2004)

Hrdina z detstva sa prejavil aj v tomto skvelom pokračovaní , ... ktoré sa mi oveľa viac páčilo ako prvý diel

Starsky & Hutch (2004)

Owen a Stiller k sebe brutálne sekli, ... Veľmi dobre to bolo prerobené z pôvodného seriálu , ... Ktory si veľmi rád aj teraz pozriem - BRAVO!