Insomnie (2002)

miluju tenhle thriller, jen škoda že je to pouhá okopírovaný a to do posledního záběru norský nebo finský původní projekt.

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

pffff poprvé jsem se nehorázně bavil podruhé mi spousta gagů přišla hloupých ale i tak je to fajn ferrelovská komedie.

Ztraceni (2004) (seriál)

třetí serie drobet zklame ale jak se tak rádo srovnává s hrdinové nevyčpí a neustále překvapuje a baví každou epizodou až do konce poslednío dílu, a divák lituje že už je konec. Bravo tvůrcům. Ale musíte přistoupit na jejich hru s tajemnem a skoro vše se nakonec vysvětlí.

Odvážná hyena (1979)

hmmm... nebýt přespříliš divných východních zvyklostí, jako přehnané emoce, příběh standartní avšak bojové scény které i dnes moc a moc pobaví.

Protektor (2009)

Velice zajímavý film natočen absolutně odlišným stylem.

Carlitova cesta (1993)

Finále bylo skvělé jen nedokáže zaplnit nudu v průběhu celého filmu. Když tento film porovnám s Neúplatní je to slabé. Přesto dobrý film na 3 hvězdy.

Block Party (2005)

Ač nemám hip-hop ani rap moc rád, tady se mi celkem líbil, jo a Michela Gondryho mám rád.

Chuck (2007) (seriál)

To jsem jedinej kterýmu přijde tendle seriál jako reklama na Call of Duty?

Elita armády (2006)

He he Ona: Říkala jsem ti že je můj bratr tvrdý. JCVD: Já vím, ale čekal jsem beton, ne vyztuženou ocel. Po této replice vypínám TV.