Avatar (2009)

Po tom co dostal globe za nejlepší drama jsem se rozhodl vydat do kina, je fajn že je ekologicky zaměřen, je fajn že využívá perfektně 3D a efekty, ozvučení, jenom je to zdlouhavé a příběh předvídatelný a daleko lépe zpracovaný ve filmu Nový Svět.

Ďáblův sluha (2007) (seriál)

He, Kevin Smith, jeho fóry se poznají na první pohled. Seriál který se jich nebojí.

Pekelní andělé (1930)

Vynikající i na dnešní dobu, a je tam reálná vybuchující vzducholoď.

RocknRolla (2008)

Tuhle je ukázkový případ filmu co má dostat 7/10

Kmen Andromeda (1971)

Vynikající, a je viděť že spoustu zvratů či myšlenek z tohoto filmu se používá dodnes, třeba v seriálech nebo filmu Evoluce.Jeden příklad za všechny. POZOR SPOILER: Od začátku se snaží co nejdříve vypálit do mrtě vesnici bombou kde byl nalezen satelit a sním i smrtící virus. Ke konci se ukáže že vir se živí energií a výbuch by pro něj znamenal živnou půdu. I dnes vynikající.

Divoký Bill (1995)

Dobré, ale Kalamity Jane nebyla žádná kočka, stačí se podívat na seriál Deadwood který je taky realistický a mnohem lepší.

Vzpomínka na Titány (2000)

Tady je tolik patosu že by ho vydalo na 4 filmy. Všichni se mají po čase rádi a žily šťastně až do smrti.

Screamers - Hlasy z podzemí (1995)

Souhlas s: Xeelee a BoredSeal. Triky nic moc ale líbilo se mi třeba efekt televize/stěna nebo vystavění kulis v bunkru na začátku.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Doslovný převod knížky na plátno. Chyba. Nuda. Tupé pohledy herců a prknné hraní Toma Hankse odsouvá tento film do šuplíku už nikdy.

Růžový panter (2006)

Myslím že tento film nejlépe vystihuje scéna s glóbusem, vtipný začátek ale poté je to příliš natahované a i trapné. Bože to je opravdu debilita kterou zachraňuje pár vtipů ale jsou opravdu jen 2.