The Human Race (2013)

Film s dobrou myšlenkou, ale o to s horším zpracování. Najednou se z ničeho nic vynoří z jednoho místa 80 lidí různého typu. Každý slyší svůj hlas s určitými stejnými pravidly pro každého, které taky nejsou bůh ví jak originální. Tak tam začnou všichni běhat podle šipek dokolečka dokola a samozřejmě postupně obyčejně odpadat, spousta litrů krve, poházený figuríny bez hlav atd. . . Samozřejmě i tato hra nalezne svého „vítěze“ . . . Celkově né úplně špatný, ale dost se na tom podepsali tupí herci a víceméně žádné originální zvraty . . . takže asi tak - 79x buch a jeden „vítěz“- konec.

Gates of Hell, The (2008)

Pět filmových dobrodruhů si vyrazilo na tajuplné místo, aby se podrobili on-line interaktivnímu filmu zkoumající pravdu o děsívém místě plné zla. Ale brzy se sami ocitnou předmětem svých záměr, protože odhalí odpornou pravdu, že na místě přežívají mutanti, kteří se převážně živí zvědavci . . .

Očista (2013)

Celkem naivní až přehnaná myšlenka, jak někoho zabít . . . třeba jen tak . . . ať už je důvod jakýkoliv!

Zombies: Den-D přichází (2008)

Průser po všech stránkách, tady se nepovedlo snad skoro nic, možná tak masky uchylných se chovajících rádoby zombiků.Sice to je fakt děs, ale alespoň ten film téměř nikde nedrhne. Film divákovi téměř nic nenabídne, ale jo tak něco málo jo, abych nebyl úplně skeptický. Armádu mladých v čele s velkým černým big bosem, hnusnou hromadu zombí, kterých se stačí skoro čímkoliv dotknout a hned se rozprsknou, brutálně hustou sexy blondýnu v hlavní roli a jako bonus tlupu velmi chytrých mladých lidí.... to už stojí za shlednutí ne?

The Horseman (2008)

Hodně podrážděný fotřík, co jsi jde vyřídit účty s každým po svém, kdo se jen zapletl i skoro nezapletl do její vraždy. Tento snímek nám nabídne jednoduchý příběh plný násilí, který má svižné vražedné tempo. . . Mladou stopařku co si vzal na cesty bych nejradši vynechal . . . proto tři . . .

Swety (2009) (amatérský film)

Tři burani a jeden zmutovanej mamrd v obleku, co trapně kulhá a dokáže utíkat s buranem na zádech před dalším buranem, co je pronásleduje,...tohle fakt ne-e...

Resident Evil: Odveta (2012)

Tohle je poctivá bláznivá akční oddychovka, rozhodně lepší než předchozí díl i když jsem dvojku a trojku dodnes neviděl, snad časem to napravím. Uvidíme zde pár starých dobrých tváří, jako je např. královna - která nemá s nikým a s ničím slitování. A o čem tento resident evil vlastně je?Po celý film přímočará akce se vším, co už jsme viděli. Je to úplně jednoduchý, dle mě stále o tom stejným dokola, virus a k tomu nesmrtelná Alice, která furt a stále drtí tím stejným způsobem dokola, což se v průměru jednou za dva roky dá v klidu skousnout. Když nebudete koukat na okolnosti apod., tak si tuto akční jízdu v takovém tom slabším nadprůměru v klidu užijete . . .

Svět po zániku (2011)

Obyčejnej zapráskanej den, který vypadá ze začátku slibně ale opak je pravdou. Pozorujeme pět lidí, kteří si jen tak kráčí po zdecimované krajně. Divák vůbec netuší co má čekat, což tomu dosti nahrává, ale když vyleze pointa navenek, tak je to docela slabota, protože to za určitých okolností nedává moc smysl. Jinak snímek nenudí, občas pobaví, škoda slabšího námětu, který trošku kazí celkový dojem.

Bitevní loď (2012)

Film, který dává nehorázně najevo, že je Americkej . . . mno jo, ale budiž.

Truth or Dare (2012)

Úplně v klídku stravitelná jednohubka ve stylu hry "vadí, nevadí", kterou doplňují sem tam zajímavé zvraty. Každá postava má něco do sebe, rozpurné chování tu sledujeme dosti často, kámoš nekámoš, tady jde o kejhák. Jako celek to funguje docela dobře, užijete si hru, která podle mě mohla být ještě klidně o kapku krve drsnější, pár dobrých zvratů, dva uchylný bratry a malou partičku mladých nevyspitatelných studentů. . .