Lásky čas (2013)

Po delší době zase vynikající romantický film, který mě velice zaujal od Terapií láskou. Navíc má nejoblíbenější Rachel McAdams + cestovat v čase! Více jsem si nemohl přát. Naprostá spokojenost a k tomu úžasný soundtrack. Nemohu jinak než 5* a mile rád si to zase někdy pustím.

V zajetí démonů (2013)

Jednoznačně jedna z těch lepší duchařin! Výborná atmosféra, příběh, hudba a herci taky úžasní. Žádné slabé místo. Děj pomalu od začátku nabírá správné grády až do konce. Očekávání splněno = spokojenost 5*

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

První povedená komedie 2013, co jsem viděl a u které jsem se pořádně bavil a nasmál. Výborné hlášky a ke konci úžasná role pro Channinga Tatuma, který si tam taky užil pár vteřin slávy :D Skvělé obsazení a celkově 5*

Star Trek: Do temnoty (2013)

Tak ještě do třetice a co nejdříve by mohl Abrams naservírovat své další dílo. Nikdy jsem nějak nevyhledával Star Trek, ale poslední dva filmy pod vedením J.J Abramse řadím mezi top sci-fi. První Star Trek (2009) byl výborný, ale tento "Into Darkness" to překonal! Záporák Benedict Cumberbatch vynikající! 5*

Iron Man 3 (2013)

Nejlepší díl z trilogie! Všechny očekávání splněny! 5*

Sim Salabim (2008)

Jednoznačně jeden z nejlepších krátkometrážních animovaných filmů, co jsem viděl! 5*

Truman Show (1998)

Velice originální film a skvělá "one man show" Jima Carreyho. Až mi ho bylo čím dál více líto, jak byl Truman bezmocný! Velice zajímavý film a doporučuji ho. "A v případě, že bychom se už neviděli... dobrý večer a dobrou noc." 5*