Hra o trůny (2011) (seriál)

Jelikož jsem nečetl knihy, tak "Game of Thrones" považuji za nejlepší serál tohoto druhu, co kdy byl. Tolik událostí, co se tam odehrává a překvapivých okamžiků. Postavy kterým to přejete a další zase, co nenávidíte. No žeru to více a více. Zatím tři série a už se nemohu dočkat čtvrté! 5* forever

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Nejzábavnější seriál a zároveň můj nejoblíbenější sitcom. Každá postava má své kouzlo. Vždy se těším na každý další nový díl, co provede Sheldon :-D Leonard, Penny a spol.! 5*

Vzpomínky na lásku (2004)

Korejské filmy jsem nemusel a nikdy jsem to nějak nevyhledával, ale toto bylo dokonalé. Tolik emocí, co je v tomto filmu a k tomu hezky natočené, krásná hudba, herci není... co více dodat ....doják 5*

Princ z Persie: Písky času (2010)

Princ z Persie: Písky času je příjemná oddychovka, která sice nějak neuchvátí, ale taky neurazí a dobře se to sleduje. Krásné prostředí (pouště, stavby a vše okolo) Herecké obsazení mi taky sedělo > akrobatický Jake byl vynikající a krásné Gemmě to seklo. 4*

Lars a jeho vážná známost (2007)

Tak to je síla! Podivín Gosling, jako vždy výborný a hodně mi tam seděl do té role. Velice originální, zvláštní, místy zábavné, citlivé a ke konci i smutné.Neměl jsem očekávání a proto mě to mile překvapilo. 4* " Biancu si časem musíte oblíbit taky" :D

Jen Bůh odpouští (2013)

No zklamání. Na více než 3* to ani Ryan nezachrání s jeho pohledy :D Ponuré prostření, příliš pomalé tempo a co mi asi nejvíce vadilo bylo, kde jsou snové pasáže.

Pařba na třetí (2013)

Trojku bych řadil někde na úroveň mezi jedničku a dvojky, i když je to v jiném stylu, než klasická kocovina! Proto jsem měl trochu jiné očekávání, ale i tak se mi to líbilo a dost se nasmál! Zach Galifianakis prostě bezkonkurenční! Ken Jeong taky vynikající a ta nejlepší část z celého filmu v závěrečných titulcích nemá chybu!!! 4*

Nic nás nerozdělí (2012)

Velmi silný a emotivní film podle skutečné události! Ve chvíli, kdy udeřila tsunami to nabralo grády a sledoval jsem to vše s otevřenou pusou do konce! Naomi Watts byla úžasná, jak to vše zahrála, ale to samé Ewan a Tom Holland. 5*

Mládeži nepřístupno (2013)

První scénka s Hughem a Kate ... tak dlouho jsem se nezasmál! Za tu tak 5* pro mě, ale postupem času v ostatních scénách to ztrácelo kvalitu a šlo to dost dolů, až je to někdy nevkusné, ale sem tam se musí člověk zasmát. Stejně nechápu, jak do toho tolik top známých herců šlo! Celkově to není komedie pro každého. Slabé 3* díky první scéně v restauraci a posledního projevu v basketu.

Bídníci (2012)

Nejsem zrovna fanoušek muzikálů, ale tento je velice povedený. Ani mi nevadilo, že se tam tak málo mluvilo, protože zpěv byl doslova luxusní a hned od začátku mě vtáhl do děje . Vyzdvihnul bych herecké výkony: Hugh Jackman, Anne Hatthaway, Sacha Baron Cohen i mého oblíbence Russela. I přes tu délku mě to potěšilo a řadím to do mých top 3 muzikálů po Moulin Rouge a Chicaga. 5*