Terapie láskou (2012)

Tak tohle mě dostalo! Žral jsem to od začátku do konce. Jennifer neodolatelná, Bradley i De Niro výborní ....no celkově spokojenost, jak herecké výkony, soundtrack a závěrečný tanec :-D dostal jsem více, než jsem očekával !!! Po dlouhé době zase dobrá romantická drama/komedie. 5*

Nespoutaný Django (2012)

Tarantino zase nezklamal! Skvělý výběr herců a jak vše naservíroval. Scénář s jeho typickým vtipem a důrazem na detaily... vše dokonale sedělo. Waltz zase úžasný výkon a Foxx s DiCapriem také nezaostávají pozadu a zákeřný pochlebník Samuel L. Jackson lahůdka. Závěrečná přestřelka v době než se Django vzdá mi připomínala Killa Billa, kterou mohl Tarantiho trochu krotit, ale to už k němu patří :D Samozřejmě opět výborný soundtrack. Celkově nadšení! Další jeho mistrovské dílo. 5*

Walk the Line (2005)

Jeden z nejlepších životopisných filmů, co jsem viděl společně s the Doors. Joaquin fantazie! Divím se, že nedostal Oscara. Reese také vynikající a k sežrání. I přes tu délku, z které jsem měl strach, tak to uteče rychle + parádní soundtrack. Tady jednoznačných 5*. Určitě stojí za to i několikrát shlédnout.

Pátrání po Sugar Manovi (2012)

Tak tento dokument má zaslouženého Oscara. Začátek byl takový volnější, ale rozjíždělo se to a po objevení Rodrigueze a příletu do JAR mě emočně roztrhal. Výborné texty, songy....velká osobnost je Rodriguez. "Tak jsem mu řekl Jste lepší než Elvis a on na to: Jak to myslíte ? A já řekl: v JAR jste slavnější než Elvis Presley.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tento "klenot" je jeden z nejlepší filmů všech dob po všech stránkách. Po každé, když si to pustím nebo vidím v televizi, tak mě to úplně oddělá.

Resident Evil: Odveta (2012)

Asi už jsem na to starej, ale fakt bída. Nebýt tam Milla, tak bych to asi ani nevydržel do konce a vzdal to po půlce filmu.

Cosmopolis (2012)

1x a stačilo. To ani Pattinson nezachrání, prostě jedna velká nuda. 2*

Bourneův odkaz (2012)

Lepší 3,5. Jeremy Ranner celkem dobré. Čekal jsem to horší podle hodnocení, ale zase tak špatné to nebylo. Ale stejně Jason Bourne je jen jeden ! * * * * *Greengrasse a Damona zpět * * * * * !

Méďa (2012)

Asi jsem od toho čekal více, takže jsem hodně váhal mezi 3-4*, ale zhulenej Ted měl celkem dobré hlášky, Mila a Mark taky dobrý, ale následující dny se mi to rozleželo a pokud bych se na to podíval znovu, tak by se mi nechtělo. Na to že to je komedie, tak zázračné to nebylo. 3*

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Dlouho jsem odkládal Community, ale nakonec po delším přemlouvání jsem to hecl a hned první díl mně velice zaujal a každým dílem jsem to žral více a více! Všechny postavy geniální - Jeff - Britta - Abed - Annie - Pierce - Troy a Shirley tvoří vynikající skupinu a každý má něco do sebe! K tomu ještě seňor Chang a děkan. Každý díl, co jsem zatím viděl, tak mě docela rozsekával. Mezi zatím úplné top epizody: batman, paintball, mafia chicken. První série: 100% Druhá série: 95% Třetí série: 85% (Bohužel druhá půlka série už mi připadala hodně přehnaná oproti prvním dvou řadách, takže doufám, že 4. série bude spíše ve znamení prvních dvou) Ale stále je to jeden z nej. seriálů, co jsem sledoval.