Memento (2000)

Originální! Prostě Nolen. Doporučuji. Rozhodoval jsem se mezi 4 a 5*, ale zatím 4* než se mi to rozleží v hlavě na druhý den!

Tohle je válka! (2012)

Moc jsem od toho nečekal, ale příjemně mě to překvapilo. Reese sexy a Hardy s Pinem bez chyby! Celkově spokojenost váhal jsem mezi 4 a 5*. A jelikož se mi to rozleželo tak přidávám tu 5, protože řadím mezi top komedie/akční v roce 2012.

Projekt X (2012)

Jedním slovem "LOL" Tomu se říká cool party :D.

Odplata (1999)

Frajer Porter ve velkém stylu rozjíždí svojí pomstu. K tomu výborná hudba, napětí a akce. Tento kousek patří mezi jeho jeden z nejlepších filmů, co Gibson natočil. Takže já byl Spokojený. 4,5*

Diktátor (2012)

No čekal jsem více ... sem tam zábavné scény, ale jinak pro mě průměr.

Half Nelson (2006)

Nepochyboval jsem o Ryanovi "učitele v podobně smažky" zasloužená nominace, takže potvrdil kvalitu. Sice moc nemusím filmy na téma drogy, ale určitě zajímavé drama. Navíc kvalitní OST, takže 4* má zaslouženě.

Neřízená střela (2010)

Delší dobu jsem to měl ve frontě a né a né si to pustit, až jsem se přemluvil nakonec a velice příjemné překvapení. Nebylo místo, že bych se nudil nebo ztratil zájem. Velice povedené a navíc "šmrncovní Emily Blunt"

Zkus mě rozesmát (2011)

Přemlouval jsem se na to delší dobu a byl jsem mile překvapen! Od začátku do konce mě to bavilo a "Aniston" je stále sakra hot. 4,5* minimálně...