Králičí nora (2023) (seriál)

Nevím jestli se k tomu vyjadřovat, když jsem viděl jen jeden díl. A vlastně nevím co jsem viděl. Nudu nebo super seriál se skutečnými super herci a ještě větším super botoxovým hercem. Mimika žádná... Nic jsem si z toho neodnesl, tak to hodnotit nebudu.

Kukačky - Série 2 (2023) (série)

Nehodnotím jednotlivé díly. 1. sérii jsem viděl celou a líbilo se mi to a mělo to i trochu drajf. 2. série už, dle mého, byla nastavovaná kaše. Některé díly jsem sledoval z poza mobilu. A asi dva jsem neviděl vůbec. 2. série by se vešla do šesti dílů. Potom by to mělo smysl, ale takhle... Doufám, že nebude série č.3.

Místo zločinu České Budějovice (2023) (seriál)

Těším se až bude seriál ,,Místo činu Duchcov". Nic proti Duchcovu a ani proti obyvatelům tohoto pěkného města, ale běžte už ČT do všech končin s těmito volovinami, které se blbostmi jen hemží. To se na to nedíváte, než to vydáte? Např. v posledním díle. Kulku z těla máme zastavila se o kost. A na konci je vidět jak kulka vyšla z těla oběti! Jedna hvězda za krásy jižních Čech a druhá za Romana Skamene. Proč tento HEREC nehraje víc?

Oktopus - Ztracený případ (2023) (epizoda)

Poprvé hodnotím samostatný díl seriálu, protože je to první a poslední. Hrůza hrůz! Za co, soudruzi, za co? Všechno je hrozné, i ta vychvalovaná hudba Pavlíčka. Dávám *, protože jsem se dodíval do konce tohoto dílu. Edit: Druhý díl jsem viděl dvě minuty a přepnul na Kriminálku Anděl. To je taky blbé, ale je jim rozumět.

Osada - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Uřvaný díl. Holub a Nesvačilová to prý zachraňovali, ale asi ne na moji televizi. Tam na sebe ječeli a bylo to trapné. Druhá série začala pěkně hloupě.

Osada - Epizoda 2 (2023) (epizoda)

Tento díl jsem si nechal ujít. A asi jsem dobře udělal.

Osada - Epizoda 3 (2023) (epizoda)

No a teď tomu Kolečko dal korunu. Pro mě poslední díl. Seru na to!

Osada - Epizoda 4 (2023) (epizoda) odpad!

A za tohle chcete zvýšit poplatky? Kolečkovi kupte letenku do business class. Na Mars. Jednosměrnou.

Osada - Epizoda 5 (2023) (epizoda) odpad!

Asi bych potřeboval doprovodný smích. Ať vím, kdy se mám smát. Po dvaceti minutách jsem si šel číst. A dobře jsem udělal. Super kniha.

Osada - Epizoda 6 (2023) (epizoda)

Už nebudu hodnotit. Viděl jsem prvních pět minut a posledních... Opravdu poslední. Zhodnotím na konci celou sérii. Tato série se nehodí ani pro Primu (chudák Prima to odnesla).