• Krátkometrážní

Duna (2021)

Skutečná učebnice Hvězdných válek.

Odříznutí (2018)

"Odhadujeme,že již umřelo na 100miliard homo sapiens"+"jsem vegetariánka,vždyť nerozříznu ani steak)nebojte,nebudete ho muset sníst/hahaha/"...Vskutku nečekaně precizně natočená,napínavá špica žánru!

Tajemství loňského léta (1997)

Teenager cult/horror klasika 90´s v nadmíru přijatelné lokalitě+dostatečně ucházejícím obsazení, která se neustále velmi hezky sleduje vč. následného pokračování"Rok poté"-což bohužel neplatí samozřejmě o neslučitelně vzniklém tristním 3.díle,jenž především neměl nikdo solventní dopustit.

Vetřelci (1986)

Vetřelcovská top-klasa s diametrálně odlišným přístupem oproti tísnivému předchůdci.

Pod vodou (2020)

Velice invenční záležitost v nevlídně tajuplném prostředí s pohodovou osádkou,navíc Kristýnu Stewartovnu bych rád takto připravenou uvítal jako novou vetřelcovskou Ripleyku!

Expendables: Postradatelní (2010)

)nemít Sly okolo sebe nadrženě/nabušenou skupinku-dá se říci,že šlo předčasně i o zajímavěji pojaté téma,jak poslední krev Ramba,kterého by zde nahradil

Rumový deník (2011)

-co sme si to vzali)nevím)kde seženem další-To je moje šamanka,je hermafrodit...vyléčila mi ptáka-vždyť ani nemáš práci/a došel rum