Volejte řediteli (1994) (pořad) odpad!

Všechno umíme, všechno bude. Nejoriginálnější předvolební kampaň všech dob! Někoho tak schopného jsme v tom Bruselu přece potřebovali. No ne?

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

První dva díly jsou kultovní a vážou se k nim moje první zážitky z kina, proto jsem se na trojku dlouho bál podívat. Ovšem zbytečně! Arnie ve své životní roli válí pořád stejně a i akční scény se povedly, takže jsem byl velmi, velmi příjemně překvapen! Pokud je ještě někdo, kdo to neviděl tak s chutí do toho, je to výborný akční film. "Zaplaťpánbu"

To nevymyslíš! (2005) (seriál) odpad!

Nejvíce mě v tomto paskvilu pobavilo, když Petr Janda řekl, že historka která měla být z jeho života, se vlastně stala úplně jinak.

Kids (1995)

Úmyslem bylo vyděsit mladé. Jde o to jestli tento film nebude spíše pochopen jako návod "JAK NA TO". Byl sem rozhodnutý dát 2*, ale ten závěr to vytáhl na 3*. P.S: A ve školách bych ho raději nepouštěl! Nás vzali na Trainspotting a pochopili jsme pouze co jsme potřebovali!

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Napíšu to za všechny ty pojišťovny, ordinace, letiště, vékávéčka a Katky dohromady. Velmi těžce se smiřuji s tím, že tyhle pořady u nás trhají rekordy ve sledovanosti. Něco to o národu vypovídá! Ale abych mu nekřivdil, je to dáno také žalostným výběrem.

Václav (2007)

Nenadchne ani neurazí. Ivan Trojan mě pobavil, Vašáryová nerozbrečela, Budař nenaštval a Lábus překvapil. Nelituji že sem na to šel, ale dlouho si ho asi pamatovat nebudu. Film na jedno propršené odpoledne, nic víc.

Once (2007)

Někdo může říct,že je to naivní nebo hloupé. Já říkám je to zamilovaný, romantický a dojemný. A kdo chce něco takového zrovna vidět, tak je to jasná volba. Co se týče hvězdiček viděl bych to tak na 4*(75%), když si ale uvědomím že tento film stál 150 tis. USD a připočtu výbornou hudbu přihazuji na 5(90%)

xXx (2002) odpad!

Kdyby autoři tohoto díla řekli, že je to parodie na Bonda, byl bych ochoten uvažovat alespoň o 1*. Ale takhle musím říct, je to opravdu odporný a pro českého diváka dvojnásob! Po shlédnutí pochopíte (jestli najdete odvahu). Odpad!