Oddíl 10 z Navarone (1978)

Kdyby jim do toho Lancasteru nevlez ten černej pasažer,tak by si teda moc švandy neužili.Dále je zde můj oblíbený bradatec kousavý a F.Nero,který prostě hraje ty záporáky geniálně,protože mu to s tim modrym kukučem nikdo nežere.Snad kdyby si voholil knír a patici ala Adolf a ani pak možná ne!

Falešná identita (2007)

Jean Dujardin je nástupce Delona a ještě spíš Belmonda.A pro mě,cynika,leč i lyrika,byla pointa pěkný překvapení,páč už jsem měl našlápnuto na komentář o zvenclym fízlovi co naletěl úchylákovi.Tomu jsem teda nevěřil nikdy,to byl xift,fujtajbl,by moh hrát klidně v remaku Smrt stopařek B-))

Mořský vlk (2008) (TV film)

Jak se stát na začátku 20.století bílým otrokem na americké lodi pod velením vzdělaného intelektuála magora.Který,ještě ke všemu,soupeří se svým bratrem,pravděpodobně typu"prašť jako uhoď " ,kdo uloví víc tuleňů.Zvláštní je,že v německém filmu i černoši vypadají jako němci.Ba i tuleni.

Astronaut (2006)

Tady píšou-drama/dobrodružný.A co scifi/fantasy?Kdyby dostal větší hypotéku tak moh letět podle mě i na Re nebo Tonathium.Krista boha,to je hovadina.

Muž ve stínu (2010)

Ve stylu Deváté brány,hlavní hrdina taky hledá"cestu do pekla".Ale tady ho nepronásledují satani,ale CIA,která,na rozdíl od sil pekel není taková férovka a např.odposlechem mobilu by ho drapla zajisté na pohodu daleko dřív.

Kříž (2011)

Nějaká mimoúrovňová parta SWATerů z Beverly Hills 90210 se pokouší spasit nadprůměrně přihlouplé pipiny z jejichž krve si potulný hýlendr na střeše paneláku vyrábí stožár pomocí něhož chce utnout svůj nekonečný život jako poslední ze všech.To je blábol,co?

Krása na zabití (1999)

Hoří má panenko a Konkurs po americku aneb vidláci všech zemí jděte do prdele.A K.Alley předvádí kreace aka Vampira z filmů E.Wooda.LABUŤ MI SEŽRALA DÍTĚ!!!

Jako za starých časů (1980)

Strhující soudní drama,tento žánr v USA velmi populární ,zde doveden k popukání.

Svěrací kazajka (2005)

Chtíce vyřešit nějaký postvietnamský syndrom zavřením chlapíka do mražáku vyrobí takovýho Tuláčka po hvězdičkách.Ale i když není v mražáku,tak si štráduje po pakárně pro zblázněný vrahy jako by se nechumelilo.

Mrtví k snídani (2004)

Nejlepší na tom celym je psycho/country/billy soundtrack.