Hanebný pancharti (2009)

Je to sice příliš dlouhé, ale je tam i zajímavá zápletka a chytre napsané rozhovory. __________ Pochybuju že by se mi to líbilo když mi bylo 13, což bylo malýmu Quentinovi když si dělal druhou světovou "po svým". __________ Určitě někdo dokáže vyjmenovat všechna Béčka, která QT použil tak jako to kdosi udělal u Pulp Fiction. __________ QT do sebe valit nenechá http://www.youtube.com/watch?v=7L2ukSJFgCM . __________ Komu se nelíbí násilí ve filmech QT ať se koukne jak by ho QT setřel http://www.youtube.com/watch?v=BxYHxJahzmU . __________ QUENTIN U ME MA BONBON! __________ Za šipky s nápisy při uvedení některých postav. Navíc vysvětlil že staré filmy jsou velice hořlavé, což nejen posloužilo filmu ale vysvětlilo proč se mnou tehdy ta němá promítačka odmítla obcovat. __________ Přestřelka v tomto filmu mi ho málem postavila (dokonalá přestřelka viz. http://www.csfd.cz/film/7741-desperado/ ) a co nezmohlo násilí zmohlo mlácení kňourající slečny. _________ QUENTIN DOSTANE NAPLACANO NA ZADEK _________ Kdo se chce pobavit nad tím jak si někteří hrají na kritiku viz. http://www.independent.co.uk/opinion/commentators/johann-hari/johann-hari-the-tragedy-of-tarantino-he-has-proved-his-critics-right-1777147.html . Mě takový vály fakt nebaví číst, pošlu to Quentinovi, ať má matroš na novej film.

Téměř dokonalý zločin (2000) odpad!

Návod jak správně zacházet s ženami, předvádí Keanu Reeves. ________ Tremi slovy - je to nuda. ________ SURREALISTY ZBYTEK KOMENTARE ________ Tři králové jsou podezřelí z vraždy neviňátka - Kašpar (pokladník), Melichar (vousáč) a Baltazar ("ochránce královny"). Baltazar byl mouřenín a ti jsou ozkoušení otroci, také třetí postava je otrok - své demence. Jídáš dělal do peněz, nejenom v tomhle filmu.

Ip Man (2008)

Pohodový akční film, akorát mě točil ten dav kterýmu je hrdina "u prdele" dokud nehřmí údery a neprší krev . To se pak nejeden běží schovat za máminy sukně, ale máma mu nepomůže protože je na kreku http://www.youtube.com/watch?v=38_MwcGDNhQ . ______ DOPORUCENO _____ Vpodstatě cokoli s Jackie Chanem http://www.csfd.cz/herec/37-chan-jackie/ . Filmy s Tony Jaa jako http://www.csfd.cz/film/206303-ongbak-2-tom-yum-goong/ či http://www.csfd.cz/film/158337-ongbak/ ...

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Co žere Gilberta nevím, ale vím že Gilbert bude žrát to prase ze závěrečnýho barbecue.

Etiketa (2004) (seriál) odpad!

Etiketa - snobská Ockhamova břitva. Ruce pryč!