Snowboarďáci (2005) (seriál)

Nic moc záživnějšího oproti filmu tady zas až tak není. Snaha vytřískat co nejvíc peněz...

Rafťáci (2006)

Filip Kaštan, nemáte trochu vody? Dle mého kvalitou stále podobná své zimní verzi s prkny. A stále jen pro vyhraněné publikum, kteří se rádi dívají na podobné filmy. Lhal bych kdybych v kině pomalu nebrečel smíchy. Scény s nahou paní ve sprše, s trubkou a následnou hláškou "chce tady někdo sex" a jiných byla kvalita :)) Škoda okatého product placement (9%), kterého tady bylo více než dost :-( O Haškovi ani nemluvím... Soundtrack zase povedený

Snowboarďáci (2004)

Střííkeej. Konečně se povedlo i nám udělat dobrou teen komedii, i když to už asi není pro tak široké publikum jako Sněženky a Machři. Kotek s Mádlem vypadali jakoby to byl jejich několikátý společný film. Plno srandy, hlášek, holek a povedený titulní song od Dana Bárty. Nemůžu jinak :-) edit: po čase musím zvednout na plný počet.

U pokladny stál... (1939)

Vlasta Burian je pan Herec. Uznávám, že je jeden z nejlepších komiků jaké jsme kdy měli. Akorát nejsem generace, která vyrůstala na filmech pro pamětníky a prakticky bych je mohl spočítat na prstech kolik jsem jich viděl. Proto takové hodnocení. Jsem jiný ročník..

Kick-Ass (2010)

Nářez! A totální! Upřímně jsem od toho raději příliš neočekával, abych nebyl příliš zklamán, jak už se mi několikrát stalo. Při dojmu, že hlavní hrdinové budou obyčejní lidi, co "nic" neumí, mi moc očekávaní nepřinášelo. Jenomže tohle bylo vlastně na tom to COOL, jako spousta dalších věcí. Konečně se něco takového zfilmovalo a přesto, že Kick-Ass nic neuměl, byla radost ho pozorovat. Kdo ty kurva seš? Zelená šprcka? Vůbec nevadilo, že se jednalo o dalšího "loser guy". To úplně dokonalé nadšení přišlo s nástupem tra-la-la songu, Hit-Girl a jejího Taťuldy. Snažil se, aby mu nenařezali. Měl by si spíše říkat Nařezánek. Poté se všechno odvíjí svižným tempem plné cool akcí a hláškami. Neopomenul bych ani sexy Lyndsy Fonsecu bez které by to nebylo ono a nebylo by se na co dívat! Film plný pozitivní energie.We are Young, we are Strong!

Bláznivá olympiáda (2005)

Není lepšího herce pro mentálního retarda než je Johnny Knoxville :)) Banda postižených lidí spolu s Johnnym baví svými hláškami celý film. Bláznivá olympiáda je proto jedním z dalších zábavných filmů u kterých vypnete a neskonale se bavíte pokud Vám není proti srsti tenhle typ humoru.

Maxihra (1997) (pořad)

Dokonalá televizní hra ovládaná televizním ovladačem. Crash Bandicoot, Umbakarna, nekonečná zábava, super zpracování. Vzpomínám si, jak jsem byl na pohřbu dědy u nás na vesnici (v SK), z kterého jsem na několik minut utekl, abych zapnul Maxihru a pokusil se dovolat. Potom jsem utíkal zpátky na pohřeb :)) Škoda, že jsem se nikdy nedovolal.

Mikulášovy patálie (2009)

Laurent Tirard se mistrovsky vcítil do dětského života a natočil zábavnou komedii o dětech, lumpárnách a o jejich mladém pohledu na svět. Při sledování se mi neustále vracely vzpomínky jak jsme jako malí blbli a měli podobné uvažování jako Mikuláš, Celestýn, Kryšpín a další. Od samého začátku film nenudí, baví spoustou povedenými scénkami při kterých se chcete vrátit do dětských let. Velmi příjemné překvapení :-)

Battlestar Galactica: Břitva (2007) (TV film)

Film, který děj neposouvá nikam dopředu. Nejvíce mě zaujali pohledy do minulosti Williama "Huskera" Adamy. Po skvělé třetí řadě jsem upřimně čekal o dost více, než jen prostředí na Pegasu... Přesto poměrně poutavé a dověděl jsme se zase něco více.

Battlestar Galactica: Razor Flashbacks (2007) (seriál)

Není to špatné, ale opět krátké a několik záběrů použito v pozdějším filmu... Mladý "Husker" Adama více cool než stařík, přesunutý děj do minulosti nebyl špatný nápad.