Víkend (2005) (pořad)

Jeden z nejpovedenějších pořadů TV Nova.

Mentalista (2008) (seriál)

Kdyby kažný díl nebyl o jednom a tom samém, tak by to možná bylo zajímavější a méně nudné. Některé díly jsou bezdějné a nudí, jiné alespoň trochu pobaví a některé dokážou uvést do pohybu i nervy, ale vpodstatě to nic převratného není... Velké plus za charismatického Bakera a sympatickou Robin. 60%

Putování s dinosaury (1999) (seriál)

Můj nejoblíběnější dokument vůbec. Skvěle natočené, vychytané a velmi dobrý vzhled. Skvělý nápad natočit dokument o dinosaurech. Úchvatné, zajímavé a prvotřídní zpracování, které vás zavede do doby před 65 miliony let.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Skvělý rodinný sitcom, který vždy dokáže pobavit.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Další klasická kreslená dvojice. Jeden z nejpovedenějších kreslených seriálů vůbec. Originální a nezapomenutelný seriál, který mě vždycky dokáže pobavit! Tom a Jerry jsou jedničky!

Mr. Bean (1990) (seriál)

Neznám seriál, který by diváka dokázal víc pobavit. Jedinečný, originální a prvotřídní seriál Mr. Bean patří mezi mé další oblíbené seriály. Kdo by našeho legendárního baviče neznal...:-D. Nezapomenutelné!!

VyVolení (2005) (pořad)

Koukat se na to rozhodně dalo, takže pro mě to nebyl žádný propadák, i když svým způsobem je to dost dobrá kravina. Někdy mi sledování jejich chování lezlo krkem, někdy jsem se u toho pobavil, jak kdy, jak u jaké série, ale přes průměr nepůjdu určitě!

Bazén (2001)

Není to zas tak hrozný. Mohlo být lepší obsazení, trochu víc akce ke konci a brutální scény neby dvakrát dobře natočeny...ale líbilo se mi prostředí a ten nápad. Podprůměrná teenagerovská vyvražďovačka. U mě za 40%.

Ulice (2005) (seriál)

Nechápu, co si scénáristi dokazují tím, že natočí seriál, který má dnes přes 1 500 dílů?? Další věc, kterou nechápu je, kdo se na to pořád dokola může dívat? Každý díl má stejně nudný děj. Potom v 5 dílech je nějaký únos a všichni jsou z toho hotoví, že v Ulici je násilí, hlavně že to všichni přežijí a nikomu se nic nestane. Ze začátku se na to dalo ještě koukat, ale teď, když přibývají další a další trapné díly, už fakt ne! 10% za pár dobrých rolí.

Zamilovaný profesor 2: Klumpovi (2000) odpad!

Myslím, že film už ani není třeba komentovat. Všichni ostatní to bohatě vystihli. Naprosto zbytečný film s naprosto trapným a směšným humorem a ujetou myšlenkou.