Wall Street (1987)

Stone umí nejlépe proniknout do zákulisí jakékoliv spolčnosti. Každým jeho filmem mi dokazuje, že patří do TOP co jsem kdy viděl. Ani Douglas ani Sheen nejsou moji oblíbenci, ale tady byli oba....no už ani nevím jaký kladný přívlastek tomu dát...:)

World's Finest (2004)

Ja chci vidět co ten chlap dokáže až mu někdo dá peníze. Trailer zmáknutý vskutku perfektně. Záběry, které by mohl závidět ledakdo:)

Batman: Dead End (2003)

Pusobí to profesionálně a nepříjde mi to jako prznění klasik. Zajímavější nápad než mnoho jiných, které dostaly šanci k vzniknutí celovečeráku. Skvělá hudba a atmosféra.

Soumrak mrtvých (2004)

Chvílemi opravdu vtipné, dobře parodované Zombie klasiky, ale vlastně se tam nic nestalo. Pár povedených scének díru do světa neudělá.

P.S. Miluji Tě (2007)

Smích, pláč, smích, pláč a pořád dokola. Ze začátku jsem to baštil potom mě to začlo nudit a unavovat a už to nezachránil ani štramák Gerard.

Blbec k večeři (1998)

Francozům jsem moc nevěřil, ale nevím kdy naposled jsem se u filmu tak dobře bavil. Jedna z top komedií:)

Iluzionista (2006)

Filmařsky nikterak převratné. Od Nortona jsem čekal trochu více, ale vyloženě nezklamal. Giamatti byl výborný. Musím se přiznat a trochu se stydím, že mě celkem dostali. Popravdě jsem nějaké zápletce nevěnoval pozornost, soustředil jsem se na jiné věci a podcenil jsem to, z čehož vyšlo poměrně příjemné překapení. 3-4*

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Vše bylo dokonalé, zejména herci (DiCaprio je nej. ale nikoho nezastiňuje), mělo to pohodovou atmosféru, výborně vylíčené vztahy postav a jejich osudy. Bohužel mi nikdy moc nesedl styl natáčení Lasse Hallströma, i přes to že k jeho dílům chovám velký respekt. První polovina výrazně slabší s pár hluchými místy. To mi ale vynahradila do syta část druhá.

Expendables: Postradatelní (2010)

Obsazení herců a množství použitých peněz absoultně neadekvátní ostatnímu. Moc béčkové, moc osmdesátkové. Po posledním Rambovi jsem čekal od Sylvestra něco v podobném styu. Tady bylo jen pár dobrých scén, pár hlášek, jeden Terminátor převtělený nikoliv za Arnolda, ale za namakaného černocha...Nebylo minuty aby nevyuchla nějaká budova. Jako odpočinkovka dobré a všechna čest před staříkem Stallonem, ale trošku jsem byl zklamán.