Los ojos de Julia (2010)

Skvělý mystery thriller, místy drama, místy spíš horor. Není moc co vytknout. 85 %

Nenávist (2002)

Dnes již klasická pecka ! Černé vlasy, podivné postavy kdesi ve tmě ... dnes již tolik nezapůsobí, ale kenkrát když jsem to viděl prvně ... 77 %

Kytice (2000)

Audio-vizuálně nemá film chybu. Povídky dobře zpracované, až jsem chvílemi měl pocit, že čtu z knihy. Na české poměry nadpřirozeně kvalitní dílo. 85 %

Živý v Joburgu (2005)

Dobré, zajímavé, prostě 6 opravdu našlapaných minut. 75 %

The Battery (2012)

První dvě třetiny filmu jsou taková pohodička. Hodně komedie, malilinko hororu. Zombíci jsou až na čtvrté koleji, nejsou moc nebezpeční a prakticky nejsou vidět. Ben je pohodář a vše zvládá, no Mickey mě trochu sral, ale jinak pohoda. Tou dobou se mi hlavou točily myšlenky na dvě či tři hvězdy ... přece jen moc se toho nedělo, ovšem scénky jako onanie nad zombicí mě fakt dostaly. No v poslední třetině se atmosféra změnila, komedie zmizela, přibylo hororu, ale hlavně se dostavila i ta dramatická část. Vidět jen poslední třetinu, dám za plný počet. Musím uznat, bylo to jako koukat na dva rozdílné filmy, konec byl opravdu silný. Ve filmu bych ještě vypíchl hudbu, ta byla opravdu dobrá. Suma sumárum, kvalitní film, který rozhodně stojí za shlédnutí, na němž rozpočet 6000 dolarů není moc znát. 80 %

V zajetí démonů (2013)

Ale jo, nebylo to vůbec špatné. Místy opravdu atmosférické, pár lekaček bylo, hlavní hrdinové byli sympatičtí a děj měl spád. O tom ani potom, ovšem nebýt toho oblíbeného " Podle skutečných událostí " by to zas tak extra nepůsobilo. Možná je chyba na mé straně, možná jsem očekával trochu moc, ale V zajetí démonů je dle mého jen lehce nadprůměrná duchařina, nikoliv extra pecka. 72 %

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Tenhle film mě bavil. Místy mi to připomínalo hru, dobrá atmosféra, monstra, zvlášť ty sestřičky mě bavily, no a samozřejmně Pytamid Head nezklamal. Mě se to prostě líbilo, taková snová atmosféra, to se mi líbí. K dokonalosti mohl být film delší a méně přímočarý, ale člověk nemůže mít vždy všechno. 75 %

Left 4 Dead (2011)

Skoro perfektní, sice zombíci jsou tam jen takový komparz proto aby si hlavní hrdinové procvičili své střelecké schopnosti, ale jinak paráda. Nevěřím, že by takový styl fungoval i třeba nějakých 90 minut, ale asi bych to prubnul, kdyby něco takového bylo. V tomhle případě je to fajn. 85 %

Zombieland (2009)

Příjemná zombie oddychovka, je tam humor, místy i dost drsnej, postavy jsou OK, zombie byli překvapivě lépe maskováni než mnozí jejich kolegové v daleko vážněji myšlených filmech a samozřejmně je tady i dost dobrá řežba. Celkově se mi film líbil, měl svižné tempo a příjemnou stopáž. Dobrá zombie komedie. 80%

The Bay (2012)

Překvapivě dobrý film. Možná to bylo tím, že jsem si od něj moc nesliboval, nevím, každopádně mě docela bavil. Ovšem spíš než o horor se jednalo a dokumentární thriller. Hodně napětí, málo hororu. 74 %