Tábor Sleepaway 2 (1988)

Pěkná, celkem zábavná, správně naivní, vyvražďovací komedie, bez zvláštního příběhu. Na rozdíl od jedničky v tomhle případě se jedná pouze o vražďení a nic jiného. Ovšem zamrzí, že ačkoliv vraždy jsou páchány celkem originálně, tak nejsou moc vidět. Což je škoda. 65 %

Past na turisty (1979)

I přes poměrně krátkou stopáž, film působil o dost delším dojmem. Asi to bude tím, že rozjezd filmu byl skvělý, ale pak tempo hodně upadlo a nedělo se skoro nic. Pár věcí ve filmu jsem dost dobře nepochopil, ale nakonec se z toho vyklubala místy strašidelná a místy spíš úsměvná podívaná. 53 %

Návštěvní hodiny (1982)

Dvě hvězdy za Michaela Ironsida, bez něj by byl film slabší. Moc jsem si to neužil, ať už proto, že jsem sledoval děsivý VHS rip s jednohlasým dabingem a nebo prostě proto, že příběh byl dost blbý a nijak zvlášť zajímavý. Naštěstí záporák v podobě Michaela Ironside byl skvělý a proto byl film alespoň trochu zajímavý. 53 %

Ta paidia tou Diavolou (1976)

Zběsilá jízda vraždícího sourozeneckého páru ! Kopec krvavých a brutálních vražd, kopec sexu (incestní, zoofilní, homosexuální ... atd), pár skvělých hlášek, ale prakticky žádný příběh. 50 %

B.T.K. (2008)

Z pohledu zpracování se jedná spíš o průměr, ale z pohledu příběhu to už je jiná káva. Nejde snad o to, že hlavní hrdina je úchyl a sexuální deviant, ale spíš šlo o úhel pohledu, tím byl film jiný a proto celkem zajímavý oproti jiným. 50 %

Hřbitov domácích zvířátek (1989)

Vcelku obstojný horůrek se zajímavou atmosférou, ale mnoha logickými chybami (jako třeba dědula co ví, že pochovávat mrtvé na jistém místě není dobré, ale sousedovi to poradí a pak ví že je to špatně ....), které dost snižují mé hodnocení. Moc jsem nepochopil, ani přítomnost "ducha" zemřelého po havárii a když se to vezme doslova, tak v tom hřbitov mazlíčků nehraje skoro žádnou roli. Nicméně i přes to všechno jsem si film užil, nejprve jsem chtěl hodnotit o jednu hvězdu výš (z nostalgie), ale myslím, že bych film přeceňoval. Škoda, že atmosféra nebyla hustší a děj trochu zajímavější. Film má potenciál, ale nebyl plně využit. 66 %

23:59 Krvavé minuty před půlnocí (2005)

Zpočátku to vypadá jako pěkná sračka, ale časem se to začne zlepšovat a konec je vyloženě skvělý. Ovšem co se mi moc nelíbilo, byl fakt, že nebylo prakticky nic vysvětleno. Jinak jsem film sledoval s českým dabingem, který byl ovšem naprosto příšerný. 64 %

Kukuřičné děti: Přízrak města (1995)

Děj filmu se přesunul z vesnice do města a děsivé pohledy nahradila pořádná akce. Paradoxně se asi jedná o nejzábavnější díl, protože se míň kecá a víc se děje. Ovšem konec byla skutečná bomba - ta obrovská gumová obluda byla naprosto úžasná. Nicméně konec byl zabiják i z jiného důvodu, zabití obludy srpem a tímtéž zabití Eliho i s biblí ... Je to dost přehnaný, ale prostě zábavný. 69 %

Sleepwalkers (1992)

Solidní horor se zajímavým nápadem, dobrou hudbou a místy pěknou mystery atmosférou. Na druhou stranu byl jako celek málo strašidelný a děsivý a tak trochu působil jako by byl trochu nedotažený. Nicméně i tak příjemná podívaná. 60 %

Temná polovina (1993)

Zajímavý horor o fiktivním/skutečném vrahovi. Škoda jen, že napětí skoro nebylo a děj byl příliš rozvláčný a plytký. Filmu by prospělo zkrácení alespoň o 30-40 minut, pak by to byla pecka. Protože tenhle film má příliš mnoho hluchých míst. 63 %