Dům, kde přebývá ďábel (1982)

Trapná a ani trošku děsivá duchařina na japonský způsob. Triky byli dost ubohé a málo strašidelné. Jediný pozitivní nápad, který ovšem taky nebyl strašidelný, ale spíš jen nechtěně vtipný, byl útok těch metrových gumových krabů ... 40 %

Kukuřičné děti 2: Poslední oběť (1992)

O dost horší než jednička. Navíc se ani moc nevraždí a je tu málo krve. Triky nic moc, herci toporní a to jak dětští představitelé tak dospělé role. Jediná zapamatovatelná scéna je krvácení z nosu v kostele jinak nic moc. 45 %

Obchoďák smrti (1986)

Klasická osmdesátková céčkovina o partě teenagerů, kterou někde někdo kosí ... V tomhle případě se jedná o obchoďák a v rolích zákeřných vrahů jsou tři hlídací roboti ... Roboti nevypadají vůbec zle, ale v žádném případě nevzbuzují hrůzu a ani jejich činy. Přišlo mě to spíš jako hororová komedie, ale třeba je to jen zubem času ... Dalo se na to koukat, příjemná oddychovka na vypnutí mozku. 40 %

Suiyō puremia: sekai saikyō J horā SP Nihon no kowai yoru (2004) (TV film)

První povídka o Pavoučí ženě byla dost ubohá, stejně jako triky v ní - 10 % . Druhá povídka o Škvírách v nichž číhá nebezpečí byla asi nejlepší. Působila dost atmosféricky a temně - 80 %. Třetí Woodoo povídka byla hodně průhledná a nezáživná. Nic moc se nedělo a ty triky ... - 20 % . Čtvrtá povídka o mrtvých Blondýnách je celkem fajn, docela ujde i atmosféra, nenudil jsem se - 62 % . Poslední povídka o Zloději nad kterým si smrtka brousí kosu, byla celkem překvapivá, ale naprosto nudná a bez atmosféry - 35 % . Celkově jsem se dost nudil a nebýt povídky "Škvíry" snad bych uvažoval i o Odpadu! Takhle 40 %

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Příšerně digitální triky i celá výprava, herci absolutně bez charisma, slabší dialogy a celkově příběh za mnoho nestál. Je to spíš takový dětský fantasy a já asi čekal cosi dospělejšího, nebo nevím, ale tohle mě vážně neuchvátilo. 40 %

Huang cun ke zhan (2008)

Sladkobolný drama s prvky hororu o šílenství, touze po slávě i za cenu krádeže, odplatě, odpuštění, ponaučení ... a já nevím co ještě. Je sice fakt, že horory z asijských zemí umí zaujmout, ale poslední dobou se s nimi roztrhl pytel a kvantita převládá na úkor kvality. V záplavě čínských, japonských, taiwanských a jiných rádobyhororů se dnes už jen těžko hledá skutečná perla. Tahle roztahaná nudná břečka mezi perly určitě nepatří. 34 %

Primal (2010)

No teda. Parta lidí vyrazí obhlédnou nějaký ty jeskynní malby, kempovat a užít si nějaký ten sex. Jenže v jezírku u kempu je divná voda co dělá z lidí žravý zvířátka. Ale ty se nesmí zabíjet, ty musíme chránit a proto všichni umřou. Teda skoro všichni ... Děj je samý klišé, žádná atmosféra a většina charaktery jsou tak blbý, že jsem se modlil kdo z nich zhebne dřív. Ale dalo se na to shlédnout bez poškození mozku. 43 %

Ústav hrůzy (1973)

Zase jeden kousek ze "cvokárky". Tentokrát to je opravdická cvokárna, kterou dokonce i cvok vede, ale to zprvu nikdo neví. Plusem filmu je, že je tam jen pár pacientů, ale všichni jsou vyšinutý na 100% . Hlavní hrdinka je naproti tomu hrozná a i herecky je to strašný dřevo. Film moc nedokáže vtáhnout do děje a docela nudí, protože se začně něco dít až ke konci, ale ani to za moc nestojí. 43 %

Znamení vlka (1972) (TV film)

Slabší vlkodlačí film s dost mizernými efekty a slabším scénářem. Nic moc děj, všichni jsou ve filmu dost divní a ani šerif moc nepomáhá. Vlkodlak funguje jen do chvíle kdy není vidět a kdy divák neví kdo to je. Do té chvíli pokusy o atmosféru celkem fungují, pak už je to jen sračka. 40 %

Šok (1977)

Nevím ,všichni píšou o tom jak je tenhle horor děsivý, ale mě se nezdá být moc děsivý. Navíc postavy byli krajně nesympatické a celková atmosféra taky nebyla buhví co. Film měl zajímavou myšlenku a byl docela komorní což jsou, ale jediná pozitiva co jsem na filmu našel já. 45 %