Delirium (1972)

Hodně zamotané, hodně vykonstruované, málo atmosférické, málo zábavné a málo zajímavé. To je asi tak všechno. 40 %

Sudor frío (2010)

Dva staří důchodci, z nichž jeden se pohybuje pouze s pomocí chodítka pro invalidy, lákají mladé dívky do svého domu, kde na nich zkoušejí různé explodující lektvary. Naštěstí jednu z dívek se rozhodne zachránit ajťák s inteligencí vypnutý automatický pračky a jeho kámoška, ona padne do zajetí a on zachraňuje obě. K tomu mají dědové ve sklepě nějaký zombíky a do toho se ještě přifaří parta feťáků ze sousedství .... Absolutně crazy film, ale z nějakého důvodu jsem na film nahlížel jako na komedii, takže se to dalo zvládnout. 45 %

Hranice smrti (2007)

Dost blbá zabijácká slátanina, co ničím nepřekvapila, koukat se na to dalo, ale chyběla atmosféra a vlastně vůbec všechno. Jediný co bylo potěšitelný, byl fakt, že s krví se nešetřilo, ale to je asi tak všechno. Podprůměr žánru. 39 %

Critters 4 (1992)

O dost vážnější než předchozí díly. Což je bohužel na škodu. Critters nebyli nikdy hororem v pravém slova smyslu a proto vážnější nota filmu rozhodně neprospívá. Ne že by se Critteři nesnažili, ale skoro celý film jsou jen dva a s tím se moc nadělat nedá. Dá se na to koukat, ale moc slavné to není. Myslím, že série měla skončit třetím dílem. 40 %

Rocky V (1990)

Poněkud zbytečný film. Po největším vítězství své kariéry se rocky propadá až na samé dno. Přijde o peníze i o majetek. Navíc Rockyho podlomené zdraví nedovolí další box a vydělání peněz. A tak se Rocky vrací kde začínal a zažívá opět zažívá problémy smrtelníků. Najde se v nadějném Tommym a trénuje ho. Tommy se na něj vykašle a nakonec dojde i na souboj, ale nejedná se o box, ale o pouliční bitku. Příběh o ničem. 45 %

Jednou se vrátí (1991) (TV film)

To byla docela hrůza ! A přitom námět nebyl zlý. Jenže špatné zpracování a špatní herci filmu vůbec nepomohli. Zápletka sice mohla být zajímavá, ale byla podána tak nešikovně, že to byla jen přehlídka nudy a nelogického chování. 40 %

Květiny v podkroví (1987)

Tohle byla slušná blbost. Největší problém byl, že se vlastně nic nedělo. Ale vůbec nic. krom jednoho pokusu o útěk, nebylo celý film nic co by stálo za zmínku. A přitom to vypadalo, že by se dít mohlo, ale vše se nakonec vešlo jen na pár záběrů jedovatých lívanců a ztrápené výrazy "vězňů". Prostě nuda. Hodinu a půl jsem sledoval film, jehož děj by se vešel do 15 minut. 25 %

Mamba (1988)

Nijak zvlášť napínavý film s krajně nesympatickou herečkou v hlavní roli. Vše je děsně předvídatelné, snad až na krajně podivné chování hlavní herečky. Nuda a nuda. žádná atmosféra. 39 %

XTRO 3: Hlídejte si oblohu (1995)

Tak třetí díl opět nijak nenavazuje na díly předešlé, no tentokrát je to průser. Nápad by snad nebyl tak špatný, ale zpracování je naprosto příšerné. Mimozemšťan je skutečně k smíchu a nesvede víc než metat blesky z očí a vytvářet nějaký divný pavučiny. Na to, že se jedná o film z roku 1995, tak je nejhorší a asi i nejhůř zpracovaný. Jediný trochu solidní nápad je jeho maskování ala Predátor. 27 %

Temnota (1979)

Začátek celkem ujde, má takovou správně mrazivou atmosféru, ale postupem času atmosféra mizí a je nahrazena nudou. Zabiják z vesmíru vypadá jako zaplivanej bezdomovec, jen s tím rozdílem, že je asi dva a půl metru vysoký a z očí mu lítaj blesky. Celkově nic moc, a bohužel nuda se nedá omluvit dobou vzniku. 40 %