Potomci lidí (2006)

Ještě jsem v žádném filmu neviděl tolik působivých dlouhých záběrů.

Storm Warning (2007)

Bylo mi líto toho "hlavního hrdiny". Všechno za něj musela oddřít partnerka a on se za CELÝ film na nic nezmohl. Muselo být těžký hrát takového poseru.

Rallye smrti (2008)

Úvodní jízda měla tolik střihů, že se mi točí hlava ještě teď. Pak se to naštěstí trochu uklidnilo a filmu hodně pomohla přítomnost Natalie Martinez. Takže už se dalo aspoň na co koukat.

Paranormal Activity (2007)

Těžko hodnotit. Pouštěl jsem si film sám v noci na sluchátkách a to se ukázalo jako chyba. Takhle vystrašený jsem u žádného filmu ještě nebyl. Během filmu jsem se i párkrát podíval na čas a přál si konec. Jednou jsem to chtěl i vypnout. Tak jsem se bál. Podle hodnocení uživatelů budu asi jediný posera, ale nestydím se za to. Nedokážu pochopit, jak se u toho někdo mohl nudit. Kdybych si to pouštěl přes den, tak budu taky možná hrdina. Ale noc, tma, ticho, sám v místnosti, sluchátka - to udělá svoje.

Krutá rasa (2006)

Vynikající. Nejen že to bylo zábavný, ale i ta akce byla fajn. Zdejší hodnocení mi přijdou DOST podhodnocená. Určitě stojí za to tenhle film zhlédnout. A jako BONUS je zde jedna scéna, která je jak vystřižená z Avataru. Nebo ten Avatar už vidím všude. Prostě luk(y) a šípy ne proti strojům, ale proti psům :)

Oheň v oblacích (1993)

Tento film mi byl doporučen, že z něho prý budu mít plné trenky. Nestalo se tak, bohužel. Rozjezd filmu dost nudný a celou dobu se čekalo na TO. Když TO potom přišlo, tak to zajímavé bylo, ale jak dlouho? 10 minut? 15 minut? To mi přijde dost málo...

Gremlini (1984)

Začátek super. Ale postupem času se mi film líbil méně a méně. Asi to bylo tím, že se začaly dít dost nepředstavitelné věci...

Zlaté opojení (1925)

Tomu filmu chybělo tempo. Takže druhou polovinu jsem si pustil s dvojnásobnou rychlostí a to bylo přesně ono.

Můj soused Totoro (1988)

Škoda, že tam Totoro nebyl častěji. Jinak hodně výborných momentů. Film zapříčinil, že jsem se většinu času hrozně přiblble usmíval.

V pravé poledne (1952)

Pěkný soundtrack, chvilka střílení a konec. Dávám lepší tři hvězdičky.