Růžový panter (2006)

Vypada to jako kdyby si nekdo dal dve flasky rumu na dovolene ve Francii ,u rozpyte treti mu prislo jako hrozna sranda natocit komedii a matne si vzpominal ze kdysi nekde videl film co se jmenoval Ruzovy Panter.Pravda videno v Cestine a tak sceny typu "rad bych si koupil ten hamburger" se nedaji brat objektivne(ale po nich malo co).V krecich zmitajici se Martin je fail samo o sobe.Merde.

Kung Fu Kyborg (2009)

musím se přiznat že jsem film nedokázal dokoukat do konce.Je možně že ve zbytku filmu je ukryta scéna která mi změní život.Dám mu tedy hvězdu a nebudu si kazit iluze.Jen tak dál Go Crazy'

Sám v temnotě (2005)

Druhý film který jsem od Uweho viděl.První byl Postal,takže jsem očekával opravdu cokoli.Nemá asi v souvislosti s filmem hovořit o hře jejíž jménem se honosí,nemá smysl mluvit zde ani o scénári(jak bylo řečeno v Simpsonech"nablít do pera a poslat ho do cvokhousu,vrátí se mi lepší scénář").Dialogy postrádali už jakýkoliv smysl a svou tupou naivitou připomínají o pár promile lepší Tyranosárii.Když už se zda že to bude přeci jen legrace,ve druhé polovině filmu režisér předvede poměrně zmatenou akci odehrávající se v jakémsi dole(abych se přiznal to už šlo trošku mimo mé),většinou podle očekávání ve tmě,kde pokud prosvítá světlo,vidíte pouze několik hrdinu střílejících do země.Když už se tedy mluví o tom co má smysl,má tedy smysl sledovat tenhle film?Na to si musí každý odpovědět sám.Jsme přeci jen lidé že?Tenhle komentář prosím berte pouze jako snahu diváka pokuošícího si zachovat kontakt s realitou, po té co zjisti že rozpočet filmu byl 20 mil.Dol.A pamatujte,pokud se vzbudíte v sobotu ránu po páteční párty,neptejte se co můžete udwělat pro tehle film ale co film může udělat pro vás!!

Argylle: Tajný agent (2024) odpad!

No pokud chtete vidět hnusně animovanou kočku jak seřeže Bryana Cranstona nebo Bryce Dallas Howard v nepadnoucích šatech, gratuluji,  toto je  zábava přesně pro vás.  Já  po zhlédnutí tohohle, ehm, filmu doufal,  že se zničehonic probudím v kádi plné slizu, zatímco mi něco vytahuje něco odněkud někam . Což by byl vlastně další zábavný twist . Ha ha ha.. Když ale jsme u té umělé inteligence, teď hned půjdu a jestli cestou nenarazím do produktu od Äpfelu,, nechám si vygenerovat fotku s výrazem Stevea Jobse kde mu ukazují tento vydatný bliják jenž produkoval. Ne ne,  žaludeční šťávy bych do toho netahal.  To by bylo moc naturalistické.  Toto vypadá jako něco co by vytáhl Edward Carrey Nigma aby si podmanil lidstvo. Pěkně přísavkou na čelo . In your face.  Je humor oficiálně zakázaný?  Znamená to že si  nemůžete natáčet diváky  v sále při promítání?  A co tohle do sálů distribuovat? Je to humor?   Má to být humor? A jestli ano tak čí?  Odehrává se film ve skutečnosti v hlavě psychicky narušené Barbie během scény u gynekologa?  A měly postavy genytálie?  Bude mít Hitler v dalším Kingsmanovi genitálie? Je ta kočka co zabila zlosyna nějak spřízněná s tou kozou co zabila toho v posledním Kingsmanovi?  A  kdo zabije Hitlera? Holub?  Dnes  budu usínat obzvláště neklidný.

Všemocný Thor (2011) (TV film) odpad!

Jestli si něco Odpad! zaslouží, je to určitě tohle.Nejspíš nejhorší film který jsem kdy viděl. Docela si dokážu představit scénu jak z Amrican Horror Story,kde pouštějí pacientům ve zdejším assylumu takovéhle filmy, V reálném světě pochopitelně né,protože potom by všechny zřízence pozavíraly do basy.Nevím na hvězďičku tomu přeci jenom něco chybí. Třeba údernější název,něco jako Unbelievable Thor nebo co já vim.,scénář.Slyšel jsem že už to pár filmařů vyzkoušelo a dalo se na to koukat.Cameo Stana Lee(moh by tam třeba přijít,kopnout Thora do rokroku a beze slova odejít),lidi v hlavních rolích,né ocholený poloopilý opice....Prostě hodina a půl utrpení.Jim Morrison kdysi řekl :drogy jsou sázka s rozumem.Já bych řekl,nekupujte si drogy,podívejte se na tohle a v léčebně vám je dají zdarma. Fuj! No alespoň tam na konci nebyl nebyl Tony Stark...

Růžový panter 2 (2009) odpad!

Pokud ma tento film nejakou myslenku,pak je to demence a jeji misto mezi lidmi. Coz obavam se neni presne to co se snazil Peter Selers se svim Clouseau zdelit.

Pan Nikdo (2009) odpad!

Celkem hezky nasnímaný film o nikom co nedělá nic.A ano ,tvůrci to myslí smrtelně vážně.Musí to být opravdu skvělé,tedy pokud máte vagínu(aspoň myslím).

Postal (2007) odpad!

If you tolerate this your children will be next....