Randyz

Twitter: radezim

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 9.9.2018  19:42
    Meru (2015)

Jsou to vážně blázni! Po celou dobu dokumentu jsem přemýšlel, jestli je tohle vůbec v lidských silách a proč to ti lidi dělají 😃

• 1.9.2018  11:44

Zajímavé a někdy až strašidelné postavičky dětí, ale děj mě moc nebavil a zažíval jsem spíš nudu.

• 28.8.2018  21:31
    Jackie (2016)

Hrozná nuda, čekal jsem od toho víc...

• 30.7.2018  00:18
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Na české televizní poměry hodně kvalitní film (mini série). A zároveň z toho mrazí, když si člověk uvědomí, že jde o reálnou historii.

• 1.7.2018  23:07

Film plný psích příběhů a jedné psí duše. Za mě žádný zázrak, ale pěkná rodinná oddechovka. Majitelé a milovníci psů pravděpodobně uroní i slzu.

• 24.6.2018  00:22

Moc jsem nečekal, že by mě to bavilo, ale nakonec mě to moc příjemně překvapilo. Asi zejména díky své vtipnosti 🙂

• 23.6.2018  16:42
    Sidney Hall (2017)

Tento filmek začíná velmi nudně a zmateně. Moc mi nedával smysl a dlouho jsem si myslel, že koukám na nějaký autobiografický film o nějakém knižním autorovi, kterého neznám. Postupně, ale začaly věci do sebe zapadat, tak jak to mám ve filmech rád a vyklubal se z toho neuvěřitelně silný příběh... Film se mi asi líbil paradoxně víc kvůli mé naivitě a nevědomosti, že se jedná o mystery drama a ne o životopis. To, že příběh není skutečný mi došlo až když jsem nemohl dohledat žádné zajímavosti a informace o těchto dvou autorech a jejich knihách 😀

• 17.6.2018  23:38

Šílené, ale celkem vtipné 😀 I na mě, co moc nemá rád superhrdiny 😀

• 17.6.2018  01:24
    Pasažéři (2016)

Tento filmek mi nějak úplně unikl. Až teď mi ho doporučili kolegové a jsem za to moc rád. Čekal jsem sice nějaké klasické, hodně napínavé sci-fi, což se úplně nekonalo. Spíše šlo o takovou všehochuť, ale to mi káplo zrovna do noty. Hodně mi seděl styl humoru a byl jsem absolutně nadšený z všemožných vychytávek téměř v každé minutě filmu. Tvůrci filmu si s růynými udělátky opravdu vyhráli do posledního detailu a často jsem opravdu zíral anebo se od srdce smál. Ano, nebylo to asi kdovíjak vědecké či odborné a dost nápadů asi bylo inspirováno či převzato z jiných filmů, ale jako oddychovka to bylo dokonalé.

• 12.6.2018  23:11

Superhero filmům jsem sice stále nepřišel úplně na chuť, ale Doctor Strange mi přišel alespoň celkem vtipnej 🙂

• 9.6.2018  22:01
    Wonder Woman (2017)

Pěkné, ale superhrdinům ani superhrdinkám pořád nemůžu nějak přijít na chuť.

• 3.6.2018  21:06
    Já, Simon (2018)

Oproti knížce dost upravené, ale pořád celkem pěkné. Věřím, že to mnoha mladým lidem dodá kuráž a třeba i odvahu vyjít s barvou ven a nestydět se za to a prožít život naplno bez skrývání se, popírání sebe sama a lží.

• 21.5.2018  23:50
    Velká hra (2017)

Dost dobrý film, jen jsem se dost ztrácel ve velmi rychlých komentářích, ve kterých je použito i dost karetních termínu, které neznám, protože mě karetní a hazardní hry nebaví.

• 6.5.2018  23:00

I když dost patetické, tak mi to přišlo natočené dobře a takhle brilantní přestřelku jsem už ve filmu dlouho neviděl. Zároveň mě bavil určitý vhled do práce bostonské policie a FBI. Jen mě hodně mrzí a děsí, že k tomu kvůli takovým dvěma vypatlancům skutečně došlo a že nejde jen o akční podívanou, ale tragickou událost. Ve filmu je použito i několik skutečných záběrů. Film skvělý, čin naprosto otřesný.

• 5.5.2018  21:24

Po marketingové masáži a relativně dobrém hodnocení jsem neodolal a na film jsem se bohužel podíval ač tomuto žánru moc neholduji. První zhruba polovina pro mě byla utrpení a byl jsem rozhodnutý film vypnout. V druhé polovině jsem se začal trošku více chytat, ale film zůstává stále velmi nepřehledný. Jedna super rychlá scéna střídá druhou. Je to v jako nějaké hře. Dokoukal jsem to jen kvůli tomu, že jsem to měl ve 4K a s novým soundbarem, tak to bylo alespoň vyzuálně a poslechově pěkné. Dějově však vůbec.

• 28.4.2018  22:53

Pěkně natočené. Teď když znám pozadí, tak možná dám "Kdo hledá v žitě" opět šanci. Poprvé mi to moc nesedlo 🙂

• 18.4.2018  00:09

Uznávám, že pro někoho, kdo má rád Marvelovky to bude boží, ale já se na to přinutil podívat jen kvůli úžasnému hodnocení. Nakonec musím uznat, že to není vůbec špatné, ale zároveň mě dějově tyto akční bojovky mezi fantasy hrdiny moc nebaví.

• 17.4.2018  00:06

Film mě moc nelákal. Nemám moc rád cirkusy a podobná estrádní prostředí. Ale nakonec musím uznat, že si mě svou zábavností, pěknými záběry, muzikálností a krásným soundtrackem jednoznačně získal a pohltil.

• 15.4.2018  22:57
    Uteč (2017)

Film jsem pustil v domnění, že jde o romantický film anebo drama a nakonec se z toho vyklubal horor... 😃 Začátek mě rozčiloval, ale to byl v podstatě účel. Nakonec se mi to začalo líbit. Je to takový ten typ hororu kdy tušíte nebo víte, že tam něco nehraje a máte chuť na hlavního hrdinu řvát zmiz. 😃

• 19.3.2018  21:06

Perfektní film, I když uznávám, že je to přehnané a občas jsem vážně nevěděl, jestli se smát anebo brečet :-D Ale je to napsané, zahrané a natočené krásně :-) A i hudební podkres je super! Trošku mi to možná vzdáleně připomíná Tarantina :-)

• 4.3.2018  18:44
    Olive Kitteridgeová (TV seriál) (2014)

Silný zážitek, nejprve to člověka moc nebaví, ta ženská mě pěkně štvala, ale opravdu se vyplatí vydržet do konce... Je to prostě krásný a zároveň bolestivý příběh života.

• 27.2.2018  22:43
    Švadlena (2015)

Tak tohle byla dobrá divočina :-D Když jsem pochopil, že je to úplně jinej žánr než jsem čekal, tak jsem to chtěl vypnout... Musím, ale uznat, že to bylo natočené a naaranžované pěkně a nakonec jsem na tuhle hru přistoupil a celkem mě to chytlo...

• 2.9.2017  20:50

Po přečtení komentářů na CSFD.cz jsem raději od filmu neměl velká očekávání, ale nakonec mě velmi příjemně překvapil. Moc se mi líbila vesnická a Svěrákovská poetika, vtipné dětské dialogy a pěkný hudební podkres. Moc se mi nelíbily krátké části zachycující Edovy sny a představy, které mi občas přišly dost hloupé, což ale v případě malého kluka dává samozřejmě smysl. Na film doporučuji zajít.

• 19.8.2017  19:42
    Náš vůdce (2008)

Německé filmy většinou moc nemusím, ale tenhle vycházející z reálného amerického experimentu byl vážně celkem mrazivý a děsivý, když si člověk uvědomí, jak relativně málo stačí ke zmanipulování a pobláznění davu... Zdá se mi, že v dnešní době plné dezinformací a nově vznikajících radikálních skupin a politických vůdců si to není od věci připomenou...

• 6.8.2017  23:39
    Mr. Church (2016)

Krásně natočený filmek o síle přátelství a lidskosti...

• 18.3.2017  14:56
    Masaryk (2016)

Řekl bych, že je to jeden z nejlepších českých historických filmů... Je natočený úžasně a myslím, že dosahuje světových kvalit... Určitě doporučuji. Osobně jsem o mladším Masarykovi téměř nic nevěděl...

• 26.2.2017  21:56

Mazec... Peklo na Zemi...

• 25.2.2017  21:11

Pro mě po delší době dost rozporuplný film, u kterého se nemůžu rozhodnout, jestli mě nudil svou vleklostí a smutnou, pochmurnou atmosférou anebo jestli v tom byla naopak jeho síla zachycující pravý život v jeho surové podobě a nikoliv v té plytké hollywoodské... Musím uznat, že tam byla spousta skvěle zachycených a zahraných scén a momentů, ale pokud se vám zrovna nechce moc dumat o životě, tak si vyberte nějaký jiný film...

• 23.2.2017  22:14
    Inferno (2016)

Zdá se mi, že Dan Brown bohužel píše většinu svých knihy jako přes kopírák. Když Browna člověk čte poprvé, tak je naprosto nadšen, ale když ho čte potřetí, tak už celkem ví, co ho čeká. Inferno mi, oproti předešlým filmům, poprvé přišlo ve filmovém pojetí zhruba stejně zábavné jako v tom knižním. Předešlé filmy mě bavily o dost méně než knižní zpracování. Knižní Inferno v první polovině připomíná spíše trošku nudný místopis, zatímco ve filmovém zpracování se člověk kochá nádherou Florencie a Benátek. Závěr filmu je však oproti knížce hodně změněn, zjednodušen a má typický hollywoodský charakter. Krásu Benátek už jsem si užil, tak teď ještě někdy omrknout tu Florencii :-)

• 19.2.2017  22:52

Tak nějak hodně upřímný, vtipný a smutný filmek...

<< předchozí 1 2 3 4 6 7