Randyz

Bývalý student FEI na VŠB-TU Ostrava; aktuálně QA Engineer

Twitter: radezim

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 13.1.2019  20:42

Strašná šílenost! Zákony fyziky zde neplatí a hrdinové jsou nesmrtelní. Ale to už k tomu patří 😃 Škoda jen, že mi začátek přišel celkem rozvláčnej a scény s hacknutými auty už fakt byly jak z počítačové hry. Navíc vtípky začaly padat spíš až ke konci, kdy i děj byl už i zábavnější. Ale jinak zase opět celkem pěkná akční oddechová podívaná na pěkná auta.

• 12.1.2019  18:18

Není to sice tak úchvatné a dechberoucí jako zahraniční dokumenty z větších exotik a čekal jsem více pěkných záběru na ráz krajiny z dronu, ale jinak moc pěkný dokument a zároveň několik věcí mě docela dost překvapilo 🙂

• 12.1.2019  15:04

Tento Bondovský žánr mě moc nebere, ale nalákalo mě skvělé hodnocení a také jsem se chtěl podívat na nějaký film, který je k dispozici ve 4K. Film jsem pustil bez jakéhokoliv očekávání a wow, nestačil jsem zírat. Film je protkaný akcí a neuvěřitelnými Cruisovými kousky a zejména mě dostávaly překrásné 4k záběry z centra Londýna, Paříže a východu, které připomínaly nějaký krásný cestopisný či přírodovědný dokument či promo na novou TV s krásným obrazem. Na film tedy doporučuji určitě v co nejvyšší možné kvalitě. Zároveň mě však bavilo, že akční scény byly “lidsky odedřené”a ne jen vygenerované počítači, tak jak je to ve většině Marvelovek a podobných komiksových žánrech.

• 12.1.2019  14:46
    Nepřátelé (2017)

Ač westerny moc nemusím, tak tohle bylo super. Možná to je tím, že to asi klasický western není. Spíše psychologické sociální drama, které ukazuje, že vše není černobílé a že na obou stranách dvou rozdílných táborů mohou být lidé s dobrými a lidé se špatnými úmysly a spíše než se stále více rozdělovat a válčit mezi sebou, bychom k sobě měli hledat společnou cestu.

• 7.1.2019  00:09

Oproti prvnímu dílu, ze kterého jsem byl nadšený, dost zklamání. Natočené pěkně, ale druhá půlka či poslední třetina filmu mi přišla dost podivná, nereálná a nesmyslná.

• 18.12.2018  20:02

Moc pěkně udělané a člověk se nejednou zasměje 🙂 Navíc to může děti motivovat jít studovat robotiku, IT či podobný technický obor.

• 18.12.2018  19:52

Jeden z legendárních českých filmů jehož hlášky přežívají ve společnosti dodnes...

• 16.12.2018  21:27

Viděl jsem nejprve jako divadelní hru v Divadle na Vinohradech kde Maude ztvárnila Hana Maciuchová a Herolda Marek Adamczyk. Teprve potom jsem zjistil, že existuje i film. Divadelní i filmové zpracování je velmi podobné a zároveň dost jiné. Některé scény jsou téměř totožné, některé naopak naprosto rozdílné. Něco se mi líbilo více ve filmu, něco naopak na divadle. Divadelní zpracování mi přišlo divočejši a veselejší s více výbuchy smíchu. Filmové je možná více niternější s krásným soundtrackem. Ale oboje zpracování se mi moc líbila a člověku nadělí jistou dávku nadšení a elánu do života... V zimním období se to hodí dvojnásob a určitě mohu jak divadelní hru tak film doporučit...

• 9.12.2018  01:20
    Borg/McEnroe (2017)

Hodně dobrý filmek. Pěkné záběry. Myslel jsem, že to bude nudný sportovní film. Ale bylo to spíše i o lidské psychice a povaze. A docela pěkné překvapení, když jsem zjistil, že se to natáčelo i v Praze, když jsem uviděl záběr ze Štvanice 🙂

• 29.11.2018  00:07

V IMAXU v 3D provedení opravdu krásný zážitek!!! Bez uchvácení z pěkných 3D scén a záběrů na zvířátka bych asi ze samotného děje tak nadšený nebyl. Jen mě mátlo větší množství postav, zvlášť v závěru jsem se trošku ztratil.

• 27.11.2018  22:13

Nádhera!!! A zvlášť na OLED TV jsou některé scény a kontrasty famózní!

• 11.11.2018  20:22
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Některé díly jsou celkem děsivé, z důvodu, že by se tyto věci opravdu mohly v blízké budoucnosti stát.

• 8.11.2018  17:26

Film, který mě v kombinaci s IMAXem naprosto dostal!!! Za mě jeden z nejlepších filmových zážitků v kině za poslední roky.

• 8.11.2018  17:16

Mazec film a v IMAXu skvělý zážitek.

• 4.11.2018  22:33
    Balada o pilotovi (TV film) (2018)

Děsivé. Chce se mi z té doby zvracet...

• 14.10.2018  22:13
    Blok 99 (2017)

Na film jsem se podíval kvůli zdejšímu vysokému hodnocení ač mě odrazoval už i plakát k filmu, ze kterého číšela surovost. A asi jsem měl dát na svoji intuici, protože film jak se zdá opravdu není o ničem jiném než o nezvykle vysoké brutalitě a surovosti. Čekal jsem alespoň o trošku něco promyšlenějšího.

• 2.10.2018  22:54

Tak šílené až je to vtipné 😃 Evropské prostředí bylo také fajn a veselé 😀 Ze začátku jsem to sice chtěl vypnout, protože jsem čekal nějaký klasický akční thriller, ale pak jsem na tuhle crazy destrukční akci přistoupil a dobře jsem se pobavil 😃

• 30.9.2018  18:26

Film mi celkem sednul a líbil se mi.

• 30.9.2018  18:22

Nic světoborného, spousta nesmyslů a nerealistických scén, spíše pubertálního rázu, ale na oddech celkem dobré a několikrát jsem se i naplno od srdce zasmál 😃

• 23.9.2018  19:32

Hodně divné a ujeté. Na mě až tak artové, že mi to přišlo odlidštěné a nesmyslné.

• 9.9.2018  19:42
    Meru (2015)

Jsou to vážně blázni! Po celou dobu dokumentu jsem přemýšlel, jestli je tohle vůbec v lidských silách a proč to ti lidi dělají 😃

• 1.9.2018  11:44

Zajímavé a někdy až strašidelné postavičky dětí, ale děj mě moc nebavil a zažíval jsem spíš nudu.

• 28.8.2018  21:31
    Jackie (2016)

Hrozná nuda, čekal jsem od toho víc...

• 30.7.2018  00:18
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Na české televizní poměry hodně kvalitní film (mini série). A zároveň z toho mrazí, když si člověk uvědomí, že jde o reálnou historii.

• 1.7.2018  23:07

Film plný psích příběhů a jedné psí duše. Za mě žádný zázrak, ale pěkná rodinná oddechovka. Majitelé a milovníci psů pravděpodobně uroní i slzu.

• 24.6.2018  00:22

Moc jsem nečekal, že by mě to bavilo, ale nakonec mě to moc příjemně překvapilo. Asi zejména díky své vtipnosti 🙂

• 23.6.2018  16:42
    Sidney Hall (2017)

Tento filmek začíná velmi nudně a zmateně. Moc mi nedával smysl a dlouho jsem si myslel, že koukám na nějaký autobiografický film o nějakém knižním autorovi, kterého neznám. Postupně, ale začaly věci do sebe zapadat, tak jak to mám ve filmech rád a vyklubal se z toho neuvěřitelně silný příběh... Film se mi asi líbil paradoxně víc kvůli mé naivitě a nevědomosti, že se jedná o mystery drama a ne o životopis. To, že příběh není skutečný mi došlo až když jsem nemohl dohledat žádné zajímavosti a informace o těchto dvou autorech a jejich knihách 😀

• 17.6.2018  23:38

Šílené, ale celkem vtipné 😀 I na mě, co moc nemá rád superhrdiny 😀

• 17.6.2018  01:24
    Pasažéři (2016)

Tento filmek mi nějak úplně unikl. Až teď mi ho doporučili kolegové a jsem za to moc rád. Čekal jsem sice nějaké klasické, hodně napínavé sci-fi, což se úplně nekonalo. Spíše šlo o takovou všehochuť, ale to mi káplo zrovna do noty. Hodně mi seděl styl humoru a byl jsem absolutně nadšený z všemožných vychytávek téměř v každé minutě filmu. Tvůrci filmu si s růynými udělátky opravdu vyhráli do posledního detailu a často jsem opravdu zíral anebo se od srdce smál. Ano, nebylo to asi kdovíjak vědecké či odborné a dost nápadů asi bylo inspirováno či převzato z jiných filmů, ale jako oddychovka to bylo dokonalé.

• 12.6.2018  23:11

Superhero filmům jsem sice stále nepřišel úplně na chuť, ale Doctor Strange mi přišel alespoň celkem vtipnej 🙂

<< předchozí 1 2 3 4 6 7