sarume

simona Tajne.)

okres Kladno

<< předchozí 1 2
    • 21.8.2012  19:07

Tak ja nejsem fanouskem francouzskych filmu, ale tohle me opravdu nudilo a ta herečka v hlavni roli, to je pro me neco neuveritelne prehravajici, nic nerikajici bytost ,kterou už dufam nikde neuvidim. Velke zklamani

• 1.10.2010  22:53
    Cesty domů (TV seriál) (2010)

Tohle je opravdu hrůza hrůz. Nějak nemůžu pobrat co nám tvůrce chce říct. Být cholerickým buranem s titulem , chovat se jako prase je ok?Někomu takový hrdina chybí?Fakt prominte drazí tvurci, ale to je fakt tak strašně neuvěřitelná blbina, že se to nedá, to jsem přežila 3 díly, abych teda nebyl za blbce co hodnotí po 5 minutách

• 1.10.2010  22:50
    Dokonalý svět (TV seriál) (2010)

Taky dávám plný počet . Na české poměry se mi ten seriál líbí

• 1.5.2010  08:05
    Dexter (TV seriál) (2006)

Asi budu poprvé uplně mimo hlavní proud, ale mě se ten seriál prostě nelíbí.Miluju kriminálky, ale tohle až tak moc kriminálka není, hrdinové mi přijdou vesměs divní , herectví průměr a nebo mi nesedne Miami, protože a to je pravda žádný seriál z prostředí tohoto města mě nebavil. Viděla jsem 4 epizody a prostě nic, spousta vulgarit, vyšinutý skoro každý představitel, možná aby Dexter vypadal normálněji . Mám ráda filmy o sériových vrazích ale tohle mě přijde fakt jako totální blbina .

• 6.4.2007  21:41
    Odložené případy (TV seriál) (2003)

pro mě nejlepší seriál s krimi tematikou , ale v žádnem připade bych ho nesrovnávala s SCI. Myslím , že tam žádna podoba není.Naopak se to velmi podobá seriálu Beze stopy, který prošuměl v podivných časech na TV Nova Je to pro mě první seriál, kde ve většině dílu máme prostor jak pro příběh oběti , tak i příběh pachatele a je to tak dobře vyvážené , že celek dá dohromady velmi kompaktni a ucelený obrázek kriminálního činu. Hudba , která je vybírána k datu spáchání činu nádherně podkresluje celý díl .Dávám nejvyšší ocenění

• 25.12.2006  23:20
    Hostel (2005)

Bez nápadu . Zbytečně natočené. ODPAD

• 25.12.2006  01:05
    Myšlenky zločince (TV seriál) (2005)

Vysoce nadprumerny serial. Natočen klidnou a urnirnenou režii, bez velkych efektu ala kriminalka L.A. Asi nejvic cerpa ze skutečneho odděleni v Quanticu. Je v každem dile i takova několikasekundová sekvence kdy nám herec popisuje skutečné postupy vrahu určiteho typu, Pro fanoušky literatury o seriových vrazích a psychologie v kriminalistice povinne koukáni

• 24.12.2006  23:59
    Spáči (1996)

Taková hezky obsazená rychlokvaška radoby něco řešící. Kniha mě zaujala, ale zas tak zajímavý ten příběh neni. Divat se na to da, ale , že bych se k tomuhle filmu vracela ponekolikrat to asi nehrozi

• 24.12.2006  23:55
    Ti druzí (2001)

Moc pekny film. Na rozdil od snimku 6.smysl , kdy každy řikal počkej na konci to je překvapení. Nebylo, bylo to jasné od začatku, jsem rozuzlení tohoto snímku aspon do 2/3 nečekala. Je to temne mrazivy film, kde jsem opravdu citila ten šok po odhalení pravdy.

• 24.12.2006  23:31
    Moulin Rouge (2001)

Uchvatné, barevné, strhující, dojemné. prostě film nad filmy. Na začatku to chce nádech a vydechnete asi tak 5 minut po zavěrečných titulkách. Krásná hudba, kýčovitý příběh, prostě pohádka . Vřele doporučuji

• 24.12.2006  23:21

Mám dva filmy na kteé se můžu dívat kdykoli, kdekoli a vždy s laskou a obdivem. Je to Romeo a Julie a Moulin Rouge . Až pozdeji jsem zjistila , že jde o stejého režisera. Viděla jsem verzi v českém puvodním dabingu a byla jsem naprosto unesená. VHS jsem vzala do školy a žakum 8 a 9 třídy jsem díky tomu zpřistupnila Romea aJulil a sklidila velký uspěch. Prostě vyborný nápad jak vytahnout starý a již ne moc atraktivní příběh obleknout mu nová kabát a strhnout davy.

• 6.8.2005  21:51

Film, ktery stavi otázky . Znásilnění je odsouzeni hodne , ikdyz byl muz vyprovokovan? A co je flirt a co je vyzva, Je ne, opravdu ne?Tak na tohle se Vás ten film bude ptát. Zajímavě zpracované vážné téma, které nezklouzne do laciného: spořádaná studující dívka, je přepadena a znásilněna ožralým bezdomovcem

• 25.7.2005  09:25

Nemůžu se zbavit pocitu , že kdyby si tvůrce jasněji vybral žánr , byl by z tohoto filmu oskarový trhák . Takhle i přes nevšední herecké výkony je z toho nadprůměrný biják, ale bohužel jen nadprůměrný a to jen díky hereckému koncertu ustřední trojice.Obzvláště je potřeba vyzdvihnout S.Penna, který je čím dál tím lepší. Jen tak dál. Vrah je v půlce snadno odhadnutelný, už jen z toho důvodu , že už moc velký výběr není.

• 24.7.2005  19:27
    Notting Hill (1999)

Takhle přesně si představuju pohádku pro dospělé ženy:) Krásní a vtipní lidé,trocha nedorozumění a nějaká ta věc jenž je rozděluje , kapka britského humoru v podobě spolubydliciho a na konci , který je až kýčovitý Vám ta slzička ukápne:) Jinak za poznámku stojí scéna, kdy hlavní hrdina prochází ulicí a projde celým rokem. Krásné ztvárnění uběhlého času. žadné" o 9 měsíců později".)

• 24.7.2005  18:47
    Bio Ráj (1988)

Typicky evropský film, který staví na pocitech , na zážitcích z dětství. je to krásné, dojemné ale všeho s mírou a to je to pravé. Nesklouzává do zbytečné sentimentality, prostě dokonalé.

• 24.7.2005  18:43

Film , ktery na mě velmi zapůsobil . Vynikající výkon , pro mě tehdy neznámého Tima Rotha mě okouzlil a v kombinaci se skvělou hudbou a zajímavým tématem se mi tento film zažral pod kůži.

• 24.7.2005  18:28

Nadprůměrná krimi komedie , podobná skládačce , nadprůměrně obsazená , ale zas kvalitě to nepřidá , spíš to na mě dělá dojem , že si banda kamarádů chtěla spolu zahrát a jen jakýmsi nedopatřením, jsou to taky velké hvězdy:) Je to vtipné, je to místy překvapivé a profesionálně odvedené. Nic víc nic míň.

• 24.7.2005  18:17

Základem příběhu je klasika" Jak chudý hoch ke štěstí přišel." Zasazeno do dnešní doby vznikl nevšední příběh o touze uspět bržděné strachem vystoupit . Herci si tento příběh napsali a taky na jejich výkonu je vztah k postavám vidět. Za zmínku stojí výkon Robina Wiliamse , který po letech dětských a místy infantilních snímcích dostal roli ve které opět zazářil tak jako naposlledy v Dobré ráno Vietname.

• 24.7.2005  16:57
    Jackie Brown (1997)

Kdo tento film nebere jako něco co nutně musí patřit do Tarantinovského stylu, bude nadšen. Vtipná, civilní a dobře natočená kriminálka. Tam kde ubral na své podivnosti , to vše vložil do zápletky a skvělých dialogu. Překvapivým tahem bylo i obsazení neznámých herců do hlavních rolí a hvězd do vedlejších.A tím ten film i získal.

• 24.7.2005  16:45
    Beetlejuice (1988)

Taková něžná duchařská komedie, která nikoho neurazí a která neublíží. V kině bych byla asi zklamaná na videu zábava pro rodinu s většími dětmi

• 24.7.2005  16:36
    Vlak dětství a naděje (TV seriál) (1985)

Netradičně pojaté u nás tak citlivé téma jako bezesporu je 2. světová válka. Nejsou tu klasické válečné scény, boj je tady minimálně a přesto tento seriál přibližuje atmosféru 2. světové války více než realisticky. Na celém tom serialu je vidět, že vznikal podle knihy a má taky tu atmosféru vzpomínající hrdinky na své dětství, vše je lehce zlehčené a dobré okamžiky převládají nad těmi zlými , ale ne na ůkor zkreslení hrůz 2. světové války. Životní role trochu pozapomenutého brněnského herce Stanislava Zindulky a Heleny Růžičkové.

• 24.7.2005  15:53
    Kráva (1992)

Jak zajímavý byl dřív život. Jak nicotné jsou dnešní problémy, proti skutečnému životu našich předků. Škoda toho kixu s tím uvedním v televizi. Měli jsme velkou šanci si toho oskara za tohle přivézt

• 24.7.2005  15:37

Při vší uctě k paní Růžičkové , tohle byli zbytečně vyhozene peníze. Horší kravinu snad nikdo nenatočil. Možná pan Troška se svymi Kamenáky to brzy trumfne

• 24.7.2005  15:33

Film nám ukazuje neonacismus v celé své kráse. Kde bývá podhoubí i jakou skupinu mladých lidí tyto extrémy oslovují. Je vidět, že když někdo padne až na dno, má šanci se změnit . bohužel ne vždy je za to náležite oceněn.Líbí se mi to, že fil m ukazuje jak snadné je přimout jakoukoli myšlenku v davu za svou a jak se tento společně sdílený předsudek rychle mění , pokud je tvá parta daleko.Film , který tady kinem pouze prošuměl bez většího zájmu což je asi škoda : Na vině může být i poněkud jiný název filmu

• 24.7.2005  15:22

Film , který převážně svým tématem osloví muže , ale mě se líbil hodně. Některé nápady jsou naprosto originální, pro mě asi nápad se scénou Ikea. Herecké výkony na té nejvyšší urovni

• 24.7.2005  15:13
    Forrest Gump (1994)

Film, kde se neřeší žádné životní téma. Hrdinové a hrdinky nepodstupují trauma aby dosáhli nějakého ušlechtilého cíle a přesto , tento film valnou většinu těch závažných filmů zadupe pod zem. Je něžný, je usměvný má i svá krásná moudra a po jeho shlédnutí budete mít pocit, že jste právě strávili den s přáteli. Málokdy se něco takového ve filmovém průmyslu povede.

• 24.7.2005  15:06

Ten kdo má doma na videokazetě tohle dílko, se nemusí bát jakékoli deprese.Spolehlivě to zažene jakékoli chmury

• 24.7.2005  13:03

Taky jsem na druhe straně toho pomyslného břehu:) Zjistila jsem si. že představitelé jsou již ve věku, kdy by mohli mít doma nějakého takového puberťáka a tak třeba zatoužili zcela zparodovat jejich životní styl . a to se jim opravdu povedlo:) Takže si myslím, že je to jen o nepochopení toho co chhtěli tvůrci říct. Mě asi hodně oslovila scéna s rudnutím:) To jsem málem umřela smíchy.

• 23.7.2005  22:05

Skála to není, ale 2.místo je jeho:) Jinak když oba hlavní představitele jsou na te nespravne strane , tak jsou ty herecke vykony lepší:. Další příklad toho jak zlo může být zajímavější. Místy se může zdát , že herci přehrávají, ale mě to připadá humorné.

• 23.7.2005  20:11
    Big Lebowski (1998)

Dílko. které zaručeně pobaví. Obsazení holywodského krasavce Jeffa Bridgese do role mírně obtloustlého povaleče se ukázalo jako dobrý nápad. Dnes již téměř legendární hlášky.Film podle mého gusta.

<< předchozí 1 2