Cherrybomb (2009)

Proč vidět film? Luka žere každej kdo žere Misfits a Malachyho zase všichni co hltaj Harryho Pottera. Michelle je bohužel ošklivá, ale není divu, že na ní pubertální mláďata letěj, když do sebe sypou éčka a zajídají to papírkama. Děj je bohužel i přes hromady drog a potenciály mladých lidí místo pořádnýho nášupu pomalá vleklá nuda. Robert Sheehan byl jediný důvod, proč jsem film vyhledal. Ale jednou a dost. Co si zaslouží chválu, je skvělá hudba, ale to už tu bylo... Ještě dneska se podívám po ost.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Všelijaké a vlastně o ničem. Vzhledem k tomu, že animáky mám poměrně rád, tohle dílko mi nějak nesedlo. Trochu akce, tak nějak bez vtipu, od všeho něco a vlastně nic. Ale možná je to moje chyba, když jsem čekal víc. Zřejmě až moc. Co zaslouží chválu jsou animace soviček, který jsou vydařený a pomalu můžete počítat pírko po pírku. Škoda jen, že ten děj tolik pokulhává a potenciál těhle ptáčat nebyl využitý víc.

Statečné srdce (1995)

Jsem ve Stirlingu a nenapadl by mě v tuto chvíli lepší film než o národním skotském hrdinovi, ve skotské gaelštině Uilleam Uallas, ze kterého sálá jeho duch v každé uličce města. Film vtáhl do děje a nepustil, zvukové efekty dokonalé a herci... Byli to vůbec herci, nebo se kamera dostala do 13. století a záznam byl nylezen pod kamennou mohylou ve zdejších lesích? Skvělé historické drama.

20 let poté (2008)

Čekal jsem postapokalyptickou atmošku jako je ve Falloutu, Šíleným Maxovi nebo Vodním světě, ale to bych chtěl zřejmě příliš... Chcete zaručeně usnout? Stačí 10minut.

Prokletý ostrov (2010)

Upřímně...dodnes jsem neměl DiCapria rád, ale tohle vystoupení je fakt pecka. Film mě totálne vcucnul! Na pár drobností skvěle zahrané, promyšlené, ale hlavně nejvíc psychoidní co jsem za poslední dobu viděl. Uběhlo několik minut a stále přemýšlím a přemýšlím, ale nenacházím řešení. Buď závěr nechápu, nebo mi přišel až moc očekávaný a to mě nenechalo chladným a následně jsem si tu přečetl hromady Vašich komentářů. Jsem rád, že v tom nejsem sám...

Kick-Ass (2010)

Nehodlám zde vypisovat všechna pozitiva filmu, které si přečteš ve většině komentářů pode mnou, ale ani negativa, protože bych na žádné nepřišel.. Kick-Ass je pro mě něčím úplně novým a totálně mě dostal! Tohle dílo je prostě pecka! *****

Velkej biják (2007) odpad!

Po několika minutách jsem si myslel že to vypnu, ale nakonec jsem se dodíval až do konce. Jak se říkává "Z chyb se člověk učí." .. Jsem rád, že jsem to viděl a to z jediného důvodu. Že nyní 100% vím, že už se na to nikdy nepodívám! :D

Ženy v pokušení (2010)

V očekávání dámské komedie s laciným vtipem, která se bude navážet do mužů a bude drtit naše ega, jsem byl po shlédnutí přijemně potěšen. Vůbec tomu tak není! Divákovi nenucený humor a dobré obsazení rolí navodí příjemnou atmosféru s možností nahlédnutí do mezilidských vztahů. Komedie vs. drama? V tom případě asi vtipné drama? Při sledování se mi netajil dech, ani se pokojem nerozhléhaly salvy smíchu. Avšak k pobavení a dobrému vínu povedený film.

Requiem za sen (2000)

Nečekal jsem něco takového.. Vskutku reálně zpracovaný, citově silný příběh, postřehy, pestrost scén, kamera a v neposlední řadě dokonalý herecký výkon Ellen Burstyn. To vše a mnoho dalších věcí dělá tento snímek opravdu vyjímečným..