Hellraiser: Návrat mrtvých (2005)

V porovnání s prvními díly to není nic extra. Ale našly by se tady i scény, u kterých mi běhal mráz po zádech! A posledních 10 minut, vyvrcholení celého filmu, bylo velice záživné! Cenobiti, Pinhead a řetězy = nejlepší část všech Hellraiserů, na kterou se vždy těším a v tomhle díle mě opět nezlamala!!!

13: hra smrti (2006)

Film, jenž při svém zrodu dostal pytel s napětím a spolu s filmem se na vás sype z obrazovky. Každou chvíli jsem čekal, co se stane a jak hlavní hrdina zareaguje. Bylo to propracované a nápadité. Bavil jsem se celý film kromě 10 minutového nudného začátku, které jsou v některých případech skoro nutností.. I když asijské filmy moc nemusím tohle je jedna z možných vyjímek.

Těžký zločin (2002)

Neobvyklý snímek, který mě strhával do děje po celou dobu trvání. Psychologie postav funguje. Na začátku krásný pár, který se pomalu od sebe vzdaluje až na konci úplně zmizí.

Smrt přichází v bílém (2003)

Famózní hororová podívaná. U některých scén jsem si málem nadělal do kalhot. Někdy z těch fakticky strach nahánějících scén, někdy z těch černo komediálních, které mě rozesmívaly v nevhodnou dobu. Samozřejmě, že těch děsivých scén tam bylo rozhodně více než těch srandovních, ale i přesto. Velice strašidělný, ale přitom skvělý děj, který mě upoutal hned od začátku.

Zlatý kompas (2007)

Příjemný fantasy rodinný snímek s hezkou hudbou a vyjímečným námětem podle knihy. Podle mě jeden z průměrných fantasy dnešní doby. Herecké obsazení není nejlepší, to lze lehce přehlédnout, když budeme pozorovat jejich deamony, kteří tomu dodávají ten správný říz.

Phineas & Ferb (2007) (seriál)

Velice dobrý srandovní seriál. I když je primárně určen pro děti, vůbec nevadí, když se na to podívá někdo z řad dospívajících. Určitě se také zasměje. Vždy originální námět a zajímávé písně. :-D

Svatyně (1989)

Velice dlouhý a nudný začátek. Když se to však rozjede, film inklinuje k výbornému hororu. I když příšery vypadají jako zvětšená dětská hračka, děj je velice promyšlený a atmosféra tomu taky přidává navrch.