Hulk (2003)

Zdá se, že Američané (Hollywood) již neumí točit nic jihého, než dokonale trikově a technicky udělané slátaniny a prvoplánové pouťové zábavy. - no vlastně to až na pár výjimek neuměli nikdy.

Hráči (1998)

Poměrně slušný film - nenudil jsem se, ale v paměti také nezůstal.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Film mě dost mile překvapil. Narozdíl od všech Matrixů si na nic nehraje - vtipná a výborná akční podívaná. Po delší době v kině jsem se díval na hodinky a přál si, aby film byl delší. Nedosahuje sice kvalit dílů předchozích, ale ve své kategorii přesto stojí za vidění.

Ve stínu upíra (2000)

Na to, kolik se z filmu a Malkoviche dalo vytěžit, je film opravdu zklamáním - nuda a šeď.

Perníková věž (2002)

Velice pěkné výtvarně (kamera a dekorace) - ovšem nezvládnuté po scénáristické, herecké a režisérské stránce. Strašlivé dialogy!!!

Taxi 3 (2003) odpad!

Film, ze kterého jsem po dlouhé době po prvních deseti minutách odešel - nestává se mi to příliš často...

Hrdina (2002)

Vizuálně nádherná podívaná - úchvatné scenérie a skvostná výprava. Bohužel na můj vhus přiliš mnoho bojových scén, při nichž se člověk často ironicky pousměje při nekonečných letech bez gravitace, které známe již z Tygra a Draka.

Kabaret (1972)

Jeden z nejlepších filmů, jaké jsem viděl - nádherný nástit války a její pomalé pronikání do života lidí.

Matrix Reloaded (2003)

Velice průměrný film, ve kterém by bez nádherných efektů nezůstalo vůbec nic - Nerozumím této "Matrix" pseudo-filozofické mánii, na kterou tolik i velice inteligentních lidí naletělo.