Serge Gainsbourg: Heroický život (2010)

Serge Gainsbourg ? Je pro mě něco jako bůh, v opačném světě. Jeho život, jeho skladby, básně ... pro mě dokonalá záležitost. Když jsem si všiml, že má vyjít jeho biografický film, nevěděl jsem, že mě tolik uchvátí. Eric Elmosnino předvádí vskutku nadpřirozené výkony. Do toho zataženo i "upravení" Marseillaisy, nahrání mé velmi oblíbené Je t'aime... moi non plus a jak by se dalo čekat pár scének s Brigitte Bardot ! Ano, Gainsbourga miluji a tenhle film ? Ano, tenhle film také miluji. "Právě jste prodělal infarkt, co uděláte pro zlepšení stavu? Gainsbourg: No asi začnu tím, že zvětším dávku alkoholu a cigaret."

Max Payne (2008)

Jsem veliký milovník Maxe Payna, takže když jsem zjistil, že bude natočen i film, nemohl jsem se dočkat. Film má tu správnou atmosféru-temnotu, skvělé efekty a i herci na úrovni. Avšak, mě zarazilo, že filmaře netrklo dát roli Bravury herci, který je ve hře běloch nikoli jako ve filmu černoch. Film se mi líbil, a budu zvědav na slíbené pokračování.

Demolition Man (1993)

"Johne Spartane, máte pokutu jeden kredit za porušení morálního statutu!! Miluji tenhle film! Už jako dítě jsem u toho chcal smíchy! Ty hlášky, ta akce, ty herci... no prostě paráda. Demolition Man pro mě zůstane na vždycky KULTOVKA. "Buď dobrý, Johne Spartane. Buď v prdeli!"

Bratři (2009)

Originál jsem neviděl, ale film na mě zapůsobil opravdu dobře, líbila se mi role Jakea Gyllenhaala a Sama Sheparda, Tobey Maguire mě nikdy moc neuchvátil ale tady zahrál svou roli dobře. Tohle je hodně silné téma, které je třeba zpracovat co nejlépe, a Sheridan si dal záležet.

Disturbia (2007)

Parádní thriller s parádním hercem, který má talent. Disturbii jsem viděl poprvé v kině, a opravdu mě ohromila, je to povedený film ve kterém najdeme jak humor tak i mrazivou atmosféru. Tímhle filmem se pro mě Shia LaBeouf neuvěřitelně dostal na horu. D.J. Caruso mi připravil parádní večerní podívanou ke které se budu moc rád vracet.

Comeback (2008) (seriál) odpad!

Ty vole, tohle je vážně odporný. Nova si znovu nasrala na hlavu, taková nesmyslně trapná píčovina tu zase chyběla.

Jak přicházejí sny (1998)

No... Co napsat? Hezký děj, hezky ztvárněné peklo a nebe, hezké efekty ... ale i tak to všechno bylo takové nemastné-neslané, a to mě hodně mrzí. Konec byl příliš uspěchaný, a dalo se tam toho ještě hodně rozšířit.

Neuvěřitelná cesta (1993)

Tak tenhle film jsem jako malý smrkáč měl pekelně rád, a, že je to opravdu pěkně natočené, pamatuji si, že u tohohle filmu nechyběli jak slzy tak smích...