Volný pád (1993)

Položme si otázku: V práci se snažíme dělat nejlépe, potom nás vyhodí. Denně se potkáváme s tucty lidí ať už se zločinci, feťáky, náckama a podobnou havětí, štvou nás ceny na trhu, přistěhovalci se nás snaží okrádat, lidé se k sobě chovají jako zvířata, gangy ničí naše město, a ke všemu trčíte v té nejhorší dopravní zácpě, je neuvěřitelné dusno a jediné co slyšíte je bzukot mouchy která otravně lítá kolem vaší hlavy, a stálé troubení aut. Nemáte teď neuvěřitelnou chuť vystoupit a všemu co vás štve to vrátit?! Nyní začíná cesta jednoho takového muže, který vystoupil z vozu a se slovy "Jdu domů!" odstartoval svojí válku se vším co ho štve.

Návrat do budoucnosti III (1990)

Naprostá parádní ztřeštěnost mého dětství, nedopočítám se kolikrát jsem Návrat do Budoucnosti viděl, vím, že ale pokaždé se nemohla naskytnout chvilka nudy. Vynikající Christopher Lloyd který dokáže bavit už jen svými grimasy, předvádí společně s Michaelem J. Foxem skutečně neřízenou zábavu! Tohle je prostě kultovka a nesmrtelná série tím mám na mysli i Back to the Future II. a Back to the Future II.

Návrat do budoucnosti II (1989)

Naprostá parádní ztřeštěnost mého dětství, nedopočítám se kolikrát jsem Návrat do Budoucnosti viděl, vím, že ale pokaždé se nemohla naskytnout chvilka nudy. Vynikající Christopher Lloyd který dokáže bavit už jen svými grimasy, předvádí společně s Michaelem J. Foxem skutečně neřízenou zábavu! Tohle je prostě kultovka a nesmrtelná série tím mám na mysli i Back to the Future I. a Back to the Future III.

Spalovač mrtvol (1968)

Co dodat? Je to prostě klasika a kult... na tu dobu to byla opravdová bomba, Pan Karel Kopfrkingl je naprosto parádní psychouš, veliké plus, že se natáčelo v Pardubicích. Některé scénky naháněli opravdovou hrůzu, a jak už bylo řečeno ze seschlého Hrůši jde veliký strach. Veliký klenot! "Co abych tě, drahá, oběsil."

Nahá jsi krásná (2009) (pořad) odpad!

Tak bacha, TV Príííma uplácala nový pořad ve kterém se nějaká teplá bukvice snaží namluvit tlustým bečkám, že když si udělají liposukci tak se najednou přemění v kásnou labuť... Neuvěřitelná močka!

Návrat do budoucnosti (1985)

Naprostá parádní ztřeštěnost mého dětství, nedopočítám se kolikrát jsem Návrat do Budoucnosti viděl, vím, že ale pokaždé se nemohla naskytnout chvilka nudy. Vynikající Christopher Lloyd který dokáže bavit už jen svými grimasy, předvádí společně s Michaelem J. Foxem skutečně neřízenou zábavu! Tohle je prostě kultovka a nesmrtelná série tím mám na mysli i Back to the Future II. a Back to the Future III.

Juno (2007)

Naprostá filmová senzace. Opravdu příjemný snímek o takovém mládí... Ellen Page a Michal Cera byla opravdu parádní dvojka ale ještě více mě potěšil svojí rolí J. K. Simmons, jako pohodového otce který chápe pocity a situaci své milované dcery. Juno je film který si rád pustím několikrát za sebou a vím, že mě neomrzí. Reitman hází jedno veledílo za druhým, jeho filmů se opravdu nemůžu nabažit... jen tak dál.

Trainspotting (1996)

"Tehdy jsme Spud, Sick Boy a já udělali zdravý demokratický rozhodnutí. Vrátit se k heroinu, jak nejrychlejc to jde."

Úsvit mrtvých (1978)

Pro mě nejlepší snímek od mistra Romera, veliká klasika mezi horory.