Nespoutaný Django (2012)

Jedna * dolu za poslední minutu a půl..to předvádění Djanga před manželkou si mohl Tarantino nechat, ušlápnul tím celý film.. Jinak ale paráda!!! Hlavně byl asi i sám režisér překvapenej, jak rychle vyletěl do povětří, když osobně nesl tašku s dynamitem :-D

Povstání strojů (2006) (TV film) odpad!

Tohle je níž, než na dně Dněpru!!! Já byl fakt přesvědčenej, že jen tak z legrace koukáme na béčko z osmdesátých let..tohle je teda ale vážně moc!!!

Jak vznikla Země (2009) (seriál)

Skvělý seriál, který celkem podrobně vysvětluje vznik jednotlivých útvarů zemského povrchu, soudržnost různých horninových komplexů, výskyt anomálií a ukazuje lidem, že geologie není nudná věda, ale dobrodružství... Ale zase ten český dabing, proboha! I v geologické historii je milión a miliarda let poměrně rozdíl..

Crazy Clown Time (2012) (hudební videoklip)

Videoklip ke své vlastní hudební tvorbě..no, co k tomu říct.. Zveřejněte prosím někdo, co ten člověk bere za drogy, ať se jim ostatní můžou vyhnout :-D

Darling (2007)

Film o tom, že naděje - ve změnu jednoho naivního stárnoucího muže v muže, který má jasno, a jedné namyšlené holky v sympatickou a milou slečnu - snad umírá poslední..

Paranormal Activity (2007) odpad!

Další Blair witch, takže děs na mě nějak nepřišel..a protože se mám rád (a někdo mi doporučil dvojku jako "ještě lepší"), ztratím příště raději hodinu a půl koukáním z okna..

Marley (2012)

Marley měl neuvěřitelnou sílu spojovat lidi.. Jah, rastafari! :)

Elegantní vesmír (2003) (seriál)

Knihy Briana Greena jsou jedny z nejlepších, co se mi dostaly do rukou..ale seriál samozřejmě zvládne pojmout pouhou část veškerých informací a bohužel ty již zmíněné mnohokrát opakuje..

Drive (2011)

Film roku? A to kvůli nebo díky čemu? Tý příšerný muzice? Musím dát za pravdu uživatelce lena60 - já byl teda pěkně otrávenej od samýho začátku.. Tady je jasně vidět, jak dokáže s tvůrcem zamávat přemístění za oceán. Jestliže jsem Dealera hodnotil 4* a Bleedera 3*, tady mi nezbývá než dát pouhopouhou hvězdu..zklamání!!

Fukssvansen (2001)

Tak jsem se zase dostal po delší době k filmu, u kterého se člověk nemusí do smíchu ani trošku nutit..ne jako u těch oplzlejch komedií, kde se amíci baví sprosťárnama a blitím. Severský způsob zábavy je sice poněkud výstřední, ale zato nepotřebuje být ani trochu vulgární. Thomas Bo Larsen je prvotřídní slizák! :))