Na věky věků (2012) (seriál)

Akčnější a roztěkanější než Pilíře Země, nicméně pořád zábavná podívaná, která potěší všechny, kterým se právě Pilíře líbily. A také plus za obsazení - Blake Ritson, Tatiana Maslany - chrochtám.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Další příklad naprosto zbytečně točeného filmu. Chtíč ždímat peníze na klasikách už mě pomalu začíná štvát. 3* za úžasné masky, kvůli kterým jsem to pustila.

Rebelka (2012)

Zlaté doby Shreka a Hledá se Nemo jsou fakt pryč. Čekala jsem něco úplně jiného, ikdyž to nemůžu nikomu vyčítat. Primitivní děj, za to ale dobrá animace. No nejvíc se mi na Brave líbil hlas Kelly Mcdonald..

Resident Evil: Odveta (2012)

Předem musím říct, že jsem na to šla jen kvůli zvědavosti a tomu, abych znovu viděla Michelle Rodriguez a executionera na velkém plátně. Michelle mě docela potěšila, konečně si střihla i bitkařskou roli, jen jí vždy vymyslí hloupou smrt. Executioneři mě zklamali, podle mě stačil by jeden a takový, ze kterého by šel respekt, tak jako ve hře, kde se mi klepaly kolena jen co jsem ho zahlédla.. Zombie alá soviet soldiers mě pobavili, protože aby plavali, uměli zacházet s motorovkou a řídili motorky, to se jen tak nevidí. Dřív bylo ještě cool všude cpát SSáky nebo celkově vojáky z 2. světové, po Sucker Punch bych si je ale netroufla dát už nikde. Nicméně všechno zachraňovala jako vždy hudba, která je už od prvního dílu úžasná, to se musí nechat..Vcelku se mi to teda líbilo, průměrnou vyvražďovačku jsem čekala a větší blbost jako předchozí díl už natočit nemohli, takže už napjatě, po tak pěkném konci, očekávám další díl.

Skyfall (2012)

Daniel, Judi, Raplh a Javier? Sorry, ale jaké jiné hodnocení mám dát :) V poslední době jediný film, který mě k smrti nenudil a dokonce jsem se dobře bavila. Pro dávku zábavy zmáčkněte Skyfall!

Terapie láskou (2012)

Tolik emocí! Wow! Ani minutu jsem se nenudila, nepřekonatelné herecké výkony a celkově to bylo prostě krásný!

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Hodně, hodně slabší než první část..No ale když už jsem navštívila první část, tak půjdu přeci i na druhou, že jo :D Jediná pozitivní věc? KONEC Twilight série, snad i brzo konec té mánie.

V kruhu koruny - Richard II (2012) (epizoda)

Skvěle natočený výpravný film, s naprosto úžasnými hereckými výkony, hlavně Bena Whishawa, za což dávám 3*. Nicméně zastaralá mluva a rýmování tak moc odvedlo moji pozornost od ostatních aspektů filmu, že jsem jenom četla titulky a snažila se jim porozumět.

Zmizelá (2012)

Film jsem si pustila kvůli známým jménům (Seyfried, Carpenter, Moennig) téměř okamžitě od shlédnutí traileru a rozhodně nejsem zklamaná. Sice to mohlo mít víc propracovaný děj, víc vysvětlenený (třeba toho vraha mohli víc rozebrat), ale i tak, docela dobrý akční thriller, který doporučím známým.

Barbar Conan (2011)

Nač srovnávat výkony herců v jiných filmech? Momoa hrál jak kdyby byl týden po mrtvici, efekty oproti jiným novým filmům bídné..Jediná pozitivní věc byla asi moje milovaná Rose.