Královna Viktorie (2009)

Čekala jsem všechno možné, jen tohle ne. Oboum hlavním hercům role náramně sedla, Emily by si zasloužila nějaké to ocenění. Námět krásný, naučný, skvěle natočený, žádné nudné chvilky, na které jsme už zvyklí. Nebýt pohádkového konce, ale na můj vkus nějakého dramatičtějšího, dávám 5*. Úprava: za trailer o hvězdičku nahoru, krása, když si na film vzpomenu.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

1. série 9/10, 2. série 9/10, 3. série 8/10

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Krásný sci-fi animá, u které jsem se smála jak o život. K tomu ta sexy enormní slečna a příšerka, která mi nehorázně připomínala Brada Pitta...:D

Na kus řeči se zvířaty (2009) (seriál)

Občas člověk musí sledovat s vypnutým zvukem, ale trocha legrace přece neuškodí ;) Být učitelka přírodopisu, okamžitě tohle pouštím děckám..

Návrh (2009)

Předpovídatelný popcornový slaďák, ale já se náramně bavila. Jedna z mých nejoblíbenějších komedií.

Nepodceňuj blondýnky (2009) (pořad) odpad!

Prima mě už opravdu utvrďuje v tom, že je nehorázně stupidní..

Odbor městské zeleně (2009) (seriál)

1. série - 8/10, 2. série - 9/10, 3. série - 9/10, 4. série - 10/10, 5. série - 9/10, 6. série - 8/10, 6. série - 7/10

Orphan (2009)

THAT LITTLE BITCH! Nikdy v životě jsem neviděla film, který by mě tak silně vtáhl do děje a tak vynervoval, že bych na konci seděla jak tuhá, zoufalstvím mačkala polštář, přála si aby už je ta mrcha nechala na pokoji a aby to dobře skončilo. A ano, povedlo se to vykouzlit tomuhle nenápadnému thrilleru.

Papírový hrdina (2009)

Od začátku nudný, bezduchý příběh, u kterého mě držla pouze Emma Stone. Postupně se z Paper Mana klubal vyspělejší, zamyšlenější film, který mě ke konci nutil zamyslet se. Přiznám se, že nebýt Emmy, film jsem po půl hodině vypla, ale je dobře, že se tak nestalo. Pěkný oddechový film, který nenadchne, ale ani neurazí!