Slečna zamilovaná (2009)

Sandra je blázen, že bere takové role. Její plus ale je, že ona zahraje jakoukoliv roli na výbornou, tudíž ani tomuhle "odpadu" odpad dát nejde..:) Ale nezbavím se dojmu, že to trošilinku napodobovalo Bridget :)

Spolek nemilosrdných (2009)

Já se po celý film úžasně bavila, no, teda jestli se do toho počítá i to deptavé chování ze strachu :D Dobrá popcornovka.

Stahovák (2009) (pořad)

Viděla jsem 2 díly při sobotním vaření a teda docela mi ti dva i znechutili chuť k jídlu :)

The L Word: Special (2009)

Báječné poohlédnutí po všech sériích tohoto skvělého seriálu.

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

Ach Bože. Bella si půl hodiny ztěžuje na to, že jí někdo dává dárky na narozeniny, na to, jak miluje Edwarda víc, než on ji, jak chce být upírka.. Další půl hodinu má neustálé depky a vidí ducha Edwarda, asi to byla příprava na to, že další hodinu se zase mele o tom samém, jenže s Jacobem. Tak dokonale mě to uspávalo, nutilo uklízet si všechno kolem, jen abych se dál nemusela dívat..Na konci velmi neočekávaný happyend s pusou od Belly, aby se puberťačky měli z čeho radovat a moje nervy už to nedávají.."Hercům" jsem nevěřila ani slovo, protože to, co předváděli, se dalo srovnat s divadlem prvňáčků.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Čekala jsem větší hrůzu, tak to zas tak nehroťte.. Takový novodobý Romeo a Julie :D

Veřejní nepřátelé (2009)

Krásný, dynamický film, který si mě získal už na začátku. Do role Dillingera mi Depp náramně sedl, atmosféra té doby je tam vykreslena báječně, kostýmy, hudba, skvěle natočené přestřelky..95%

Vyfič! (2009)

Zbožňuju!