V elektrizující mlze (2009)

Opravdu skvělý film. Tommyho Lee Jonese mám opravdu rád a tahle role mu opravdu sedla. Vedle "No country for old men" jednoznačně jeden z nejlepších.

Zlo mezi námi (2003)

Výtečný film, ze kterého dýchají emoce a nikdo nemůže zůstat nepohnut. Mladý herec v hlavní roli na tom má svůj nemalý podíl. Podle mého názoru ztvárnil drsného Erika opravdu skvěle. Ale nejen on, skvěle podávájí své role, jak jeho kamarád, tak i hlavní „záporák“, kterému by snad každý dal s chutí jednu do čumáku. Celý příběh docela hezky podkresluje dobová hudba. Samotné časové zařazení děje podle mě však nemá moc velký význam. No sečteno a podtrženo: moc hezký film – za mě je to 5 hvězd i když pár much tam je.

Pokémon (1997) (seriál)

Souhlasim naplno s May! A jedna hvezda navic za hru na GameBoy..

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Opravdu geniální! Konečně skvělý konkurent "žluté rodinky" a "Přátel". Výborné charaktery a dobrý humor...Konečně jsem se zase u sitcomu ( který nebyl "Simpsonovi" ) pořádně zasmál.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nejlešpí sitcom co jsek kdy viděl.Smekám před kreativitou a vtipem tvůrců.

Ukradené Vánoce (1993)

Byl to první Burtonův počin, který jsem viděl a ihned jsem mohl potvrdit to, co jsem hodněkrát slyšel, že je opravdu hodně dobrý. Výborná animace a rozličné charaktery, která má každá svou specifickou povahu, na to je radost koukat. K tomu dobrý (ne)černý humor a úplně fantastická hudba Dannyho Elfmanna. Za mě je to jasných 5 hvězdiček.

Stmívání (2008)

Dvě hvězdičky jsou málo? No podle mě tedy ne. Když začnu zápory, tak mohu hned jmenovat hlavního hrdinu Edwarda. Ano je krásný a na roli upíra se bezesporu hodí, ale jeho herecký výkon na mě neudělal vůbec dojem. Na to, že by upíři emoce mít neměli, jich podle mě má nějak moc. Bella je již o něco lepší, ale někdy se tváří příliš tragicky tam, kde by neměla a její tvář má na sobě přinejmenším stejnou dávku mejkapu, jakou na sobě mají její upírští přátelé. Kladů jsem moc nenašel. Na romantické slaďáky moc nejsem, takže mě ani děj příliš nenadchl, i když byl snad tím nejlepším. Určitě to je ale film spíše pro 15-ti leté puberťačky. Změna: Knihu jsem již četl a můžu říct, že oproti filmu je velice dobrá (přestože nejsem holka v pubertě, doporučuji :) ). Zvedám hodnocení na tři hvězdičky :) Pro larelay: Děj je podmanivý, ale spíše jeho knižní podoba, ve filmu je mnoho rušivých elementů (například přílišná zdlouhavost, nelogická přespřílišná bělost Belly, atd.)