Černočerná tma (2000)

Hafo "vetřelců" na nějaké skoro zapomenuté planetě požířá pár zabloudivších chudáků, který vede jeden svalouš, kterej je tak dobrej, že pár chudáků zachrání. Tento snímek ničím nezaujme, ničím nepřekvapí, ničím nezpříjemní den.. Ty dvě* jsou možná až moc..

Černá smrt (2010)

Píše se rok 1348 a Evropou pustoší černá smrt. Kosí obyvatele měst a vesnic po tisících. Okolím se šíří zápach rozkládajících se lidských těl.. Hoří hranice.. Evropou se šíří černá smrt. Jenom nevím jestli je tou černou smrtí myšlen mor nebo katolická církev..

Zrádce (2008)

Válka, která probíhá na mnoha frontách. Válka, ve které trpí nevinní..

Zábavný park (2009)

Kdybych byl pubertální teeneger, tak by mě tento snímek možná něčím oslovil.. Možná tou trávou, co se tam hulí, nebo problémy s první sexuální zkušeností, ale takhle.. Nuda, nuda, šeď. Nic nového tvůrci nenabídli..

Lesní duch (1981)

První školní láska a první viděný horor člověku z paměti nikdy nevymizí.. Nejklasičtější klasika..

Kick-Ass (2010)

Vezměte velký mixér, strčte do něho Spy kids, Strážce-Watchmen, Batmana, Spidermana a ještě pár snímků obdobného tématu, potom to pěkně rozmixujte a výsledný shake ozdobte třešničkou v podání Jasona Flemynga. No a máte z toho skvěle osvěžující nápoj s názvem Kick-Ass. I když ruku na srdce, je to opravdu taková bomba, abyste si z toho slastí cvrkli do trenek? Musím se přiznat, že ani ne. Kdyby nebylo pár dobrých žduchů a závěrečné vyvražďovačky, tak bych u toho mohl spokojeně usnout a myslím si, že bych o nic světoborného nepřišel..

Old Boy (2003)

Drsný, syrový, naturalistický.. SKVĚLÝ..

Špatnej polda (2009)

POZOR obsahuje spoilery!!! Snímek Špatnej polda vypráví o dobrým poldovi, který zjišťuje, že za vším v životě stojí karma. Takovej Earl Hickey si tuto skutečnost uvědomil hned v prvním dílu svého seriálu. Ale takovýmu poručíkovi Terenci McDonaghovi v podání Nicolase Cage, to ve filmu trvá neuvěřitelných 110 minut.. Na začátku udělá dobrej skutek (který je mimo jiné po zásluze potrestán) a na konci filmu mu to karma všechno vrátí.. Nevím, jestli byl Nicolas Cage celou dobu natáčení opravdu sjetej, ale já jsem mu tu jeho roli uvěřil..

Král Guillaume (2009)

Omšelý nápad, slabé zpracování, nevýrazné herecké výkony..

Poldové (2010)

Hodně velká slabota, kterou nezachránil ani podprůměrný Bruce Willis nebo S. W. Scott..