Ctihodný občan (2009)

Koukám, koukám a moje srdce filmového diváka se pomaličku začíná tetelit radostí nad skvělou kvalitou tohoto snímku. Děj mě strhává, s postavami soucítím, ale najednou - hrc! Pár nějakých logických nejasností, pár nesmyslných kroků, několik nedodělků celou tu krásnou skládačku rozbouralo. Škoda.. Ale upřímně, dobře jsem se bavil, a to je hlavní

Cizinec (2010)

Tak toto je docela dost hustej snímek. Angelina Jolie hned na začátku nasadila výraz tváře, jakej má aso kožená mičuda o poločase nejnižší vesnický ligy a vydrželo jí to až do konce. Johnny Depp tam nehrál žádného podivína, nehrál tam ani žádného svůdníka. On totiž to co předvedl se jako herecký výkon nazvat nedá.. Jo a ještě tam byla partička policajtů z Interpolu, kteří se chovali tak "profesionálně", že jsem dlooouho přemýšlel, jestli ten film není nějaká parodie na poldy.. Ale abych to jenom nehanil, byly tam krásné záběry Benátek a francouzského TGV

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Vtipné, veselé, nápadité. Líbilo se mi obsazení celého snímku. Za vyzdvižení stojí zvláště výkon George Walkera Bushe, který ztvárnil sám sebe v roli amerického prezidenta. I když toto je jen film pro děti, kde hrál podle scénáře. Ve skutečnosti byl ještě tupější..

Tupíři (2010)

Mám rád parodie. Mám rád dobré parodie. Ale koukat na parodii Smívání, které se mi zdálo samo o sobě parodií, mi připadalo čilé zoufalství. Pár žduchů jsem tam sice potkal, ale na to aby mě ten snímek opravdu pobavil, to bylo málo..

Cesta do pekel (2009)

Zdá se mi to? nebo autor opravdu vzal pár snímků s Philem Marlowem, koukl na ně způsobem Guye Ritchieho, zatřepal nemíchal a už tu byla "Cesta do pekel".. Po pravdě - moc mě to nenadchlo..

Lo straniero di silenzio (1968)

Kdo má rád staré dobré spaghetti, tak ten si pošmákne. Jednoduchá dějová linie, která vede vtipně vypadajícího zlatokopa ze zamrzlých plání Klondiku do divoké samurajské země vycházejícího slunce..

Tikot hodin (2011)

Čitelné, nezajímavé, nudné.. Námět nebyl vůbec špatný, ale to zpracování..

Harry Brown (2009)

Kde jsem to už jenom viděl? Aha, Přání smrti, jen hlavní hrdina je o trošku starší..

13 (2010)

13 je očividnou snahou tvůrců ukázat divákovi, že "ruská ruleta" může být i kolektivním sportem. Navíc po jeho shlédnutí (pokud ovšem přežijete jeho nudně se táhnoucí línii) zjistíte, že taková "ruská ruleta" je v dnešní době finančně výnosnější než třeba tenis, či americký fotbal..

Frajeři (2009)

Kdyby to nebylo animovaný, tak nevím.. Takhle to byl neskutečnej nářez