Lovci hlav (2011)

Musím smeknout hučku ze svý střapatý budky před tím stoosmašedesáticentimetrovým hustokrutým severáckým maníkem. Chvilkama sem myslel, že si z něho cvrknu do textilu. Tomu říkám rockrolla!!

Von Ryanův Expres (1965)

Jediné Ryanovo štěstí bylo, že nemusel spoléhat na ČD (České dráhy). To by v tom zajetí hnil ještě dneska..

Atentát v Ambassadoru (2006)

Zabili Bobbyho!! Parchanti.. A Emilio Estavez nám tuto chmurnou záležitost naservíroval ve hvězdně vyšperkovaném hávu. Jenže to bylo asi tak všechno. Pro mne docela málo..

Zelig (1983)

Nepřipadá vám to všechno nějaký povědomý? Životní příběh hlavního hrdiny, který ve 30. a 40. letech dvacátého století vzrušoval celou severní Ameriku.. No a teď si zkuste vzpomenout, kdy odešel jeden z nejslavnějších Čechů naši republiku. Kdy byl naposledy Jára Cimrman spatřen na našem území? No? Už vám to všechno začíná do sebe zapadat? Jo, je to tak. Woodymu se podařilo odhalit další životní etapu našeho velikána. Díky Woody

Alenka v říši divů (2010)

Přiznám se, že jako dítko odkojené Křemílkem s Vochomůrkou nebo Maxipsem Fíkem, bych si asi při sledování této "děcké" Burtonovné pohádky strachy prcl do textilu. Naštěstí u nás v česku obrození Burtonové - Boženka Němcových a Kája Jára Erbenů, nás nevinné dětičky úspěšně vytrénovali, a proto jsem mohl odhodit Pampersky a hrdě zkouknout, jak krutá Ája zmasakrovala mazlíka Červené královny..

Drive (2011)

Taková docele nudná záležitost. Asi jakobyste si dali chleba se sádlem a cibulí a ono tam nebylo sádlo. Nebo tam nebyl chleba? Něco tomu prostě chybělo. K každým případě to nebylo vosolený.. A nemělo to žádnou hloubku. Jako by se člověk koukal na greenu do bunkeru a nalhávali si, že čumí do Macochy.. Taky to nemělo šťávu. Jako když si objednáte steak medium a oni přinesou přepečenou podrážku..

Dluh (2010)

Mossad balamutí svět, filmaři balamutí diváky. A všichni se vesele nechají

Super Mac (2010)

Kdyby toto předvedli v sedmdesátým devátým, tak je to komedie roku. Ale teďka? Šeď, šeď, podprůměr..

Delta fór (2007)

Sice mi to bránici nepotrhalo, ale dobrý. Škoda jen, že Carlos Santana nepředvedl nic ze svých úžasných kytarových rifů..

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Každá tajná služba má v kapse schovaného nějakého "zvláštního" agenta. Britové nasazují Johnna Englishe a američané brilantního Maxwella Smarta. Nikdy bych nechtěl zažít akci, ve které by tito dva velikáni měli spolupracovat, protože jinak - Bůh ochraňuj královnu a žehnej Americe. I když možná spíš celému světu..