Hrdost a sláva (2008)

Taková sestava, takovej potenciál.. a oni z toho udělají ubohou konverzačku, že i "Muž na radnici" je proti tomu akčňák nejtvrdšího kalibru

Kocour v botách (2011)

Hůůstýý.. Pro děcka zábavná pohádka, pro dospěláky koukatelná parodie na.. na všecko. Některý hlášky mě tam docela odrovnaly.

Pařba v Bangkoku (2011)

Těžká kocovina, těžké zklamání.. Kdo v pohodě zapařil s klukama ve Vegas a nechce si přivodit nepříjemnou otravu alkoholem, drogama a stupidním humorem, tak ten by měl raději "Pařbu v Bangkoku" vynechat. Jedinej opravdu povedenej fór byl strejdova povídačka o ledním medvědovi albínovi. Ale to byl bohužel jediný světlý bod tohoto snímku, což je opravdu málo.

Mládí v hajzlu (2009)

Knížka v hajzlu.. Z filmové podoby perfektní knižní předlohy jsem byl do slova a do písmene zklamán. Filmové zpracovávání některých literárních děl by mělo být zakázáno pod hrozbou trestu smrti. Nebo by na filmu mělo být napsáno stejně jako na cigaretách - "tenhle film zabíjí" nebo "způsobuje impotenci"..

Bastardi (2010)

Dyk more. Co to davaj za fylm. Kocaba na ně na dylyny. Džamylu na ně na rasysty!!!!!!!!!!! Gadžove sou otrokařy a nutí ubohe děcka chodit do nějaky škole a tam je mučí. Hamba jim!!!!!!!!!!!

Burke and Hare (2010)

Chcete vydělat peníze? Stačí mít dobrý podnikatelský záměr a vyzrát nad konkurencí.

Experiment (2010)

Na originál to zdaleka nemá..

Nebezpečná kořist (2011)

Nechápu, jak můžou Frantíci točit akční filmy, kde každý auto nevybouchne ještě před nárazem do svodidel? Jak je možný, že v těchto snímcích necáká krev a netečou střeva obětí až do pátý řady? Jak je možný, že se na takovýhle snímky dá koukat a diváka to ještě k tomu baví? Asi proto, že jsou to Francouzi..

Hra o trůny (2011) (seriál)

Těšil jsem se na fantasy seriál a ona to byla spíš taková natažená ukecaná šaráda, při které se, jak název slibuje, hraje o trůny. Kdyby autoři děj zasadili do dnešní doby, tak by to mohl být takový ukecaný politický triller, ale protože se to odehrává ve smyšlené zemi, tak je to fantasy.. Pardon, omlouvám se - běhají tam zlovlci, létá tam havran s třema očima a jsou tam i skuteční draci. Sice malí, ale jsou. Takže to asi fakt bude fantasy

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Při sledování tohoto pořadu mě napadlo, proč se takový kvalitní výběr nedělá každé čtyři roky, kdy volíme své zástupce do senátu, parlamentu, do vedení krajů a měst.. I když je to asi vlastně jedno. Výherce této reality show se dostane do Las Vegasu a tam za tvrdou krupicu bude dělat šaška, kdežto naši "volení šašci" si přijdou ještě pěknější lováče a můžou u toho zůstat v naší krásné domovině. Nevěříte? Věřte! Zkuste si někdy pustit na ČT2 záznam znašeho Parlamentu. Nebo raději ani ne..