Smrtící spojení (2007)

Celkem dobrý horor s děsivou atmosférou, ale kdyby tam nebyl tak blbej závěr... Už po cca 45 minutách jsem byl rozhodnutej dát tomu 4*, ale jak říkám ten slabší konec to zkazil. 65%

Tahle země není pro starý (2007)

Po dlouhé době film, který se mi hodně líbil, už od samého začátku jsem si všiml velkého důrazu na detaily! Javier Bardem za svoji roli vražedného psychopata dostal oskaru a já můžu říct, že si ho zasloužil a samozřejmě je tu Josh Brolin v hlavní roli, který tam seděl jako nikdo jiný a velice se mi líbil, fandil jsem mu až do konce, ale jaksi mu to nevyšlo... to mě celkem zklamalo. Každopádně 5*

Ledová smrt (2006)

Slashery často považuji za podřadné horory, ale toto je jeden z lepších kde najdete napětí, skvělou atmosféru a není tak uvalený a nelogický jako jiné filmy s psychopatem v hlavní roli. Navíc kvalitně natočený a s originálními nápady. 75%

Mission: Impossible III (2006)

Nejlepší díl ze všech! Rychlá akce, která má spád a dnešní dechberoucí efekty...to mám rád :-)

Silent Hill (2006)

Podle mě nejlepší film podle videohry! Takový Max Payne, Doom, Alone in the Dark nebo Resident Evil... Ti všichni se mužou jít zahrabat.

V tom domě straší! (2006)

O tomhle animáku jsem vubec neslysel a podle hodnoceni jsem od neho ani moc neocekaval! Po zkouknuti me prijemne prekvapil! 80%

Žraločí vody (2006)

Jeden z nejlepších dokumentu který jsem viděl. "Žraloci lidské maso nejí. Většina žraloků má zuby, které nejsou určeny k trhání. Nemůžou s nimi kousat maso z něčeho, co je větší než jejich tlama. Stovka dlouhých jehel těžko vykousne z něčeho kus masa. Takže většina žraloků není vybavena na to, aby se živila zvířaty naší velikosti a jsou si toho vědomi. Vyvinuli se k tomu, aby se živili svou klasickou kořistí. Nebudou proto plýtvat energií a honit se za něčím o čem ví že těžko můžou žrát. Když k takovému omylu dojde, tak většinou člověk skončí na břehu. Ve většině případů člověk neztratí žádné maso. Ve vzácných případech, které končí se smrtí je to většinou z důvodů ztráty krve, ale ne proto že by žralok člověka sežral. Tři a půl nebo jen dvoumetrová ryba dokáže člověka roztrhat na kusy, ale nic takového se neděje! Svědčí to o kvalitě smyslů žraloka. Jen několik málo lidí je ročně napadeno. Těžko si půjdete zaběhat společně se stádem lvů, se žraloky se ale koupeme pořád. Miliony lidí se koupou každý rok v moři v oblastech kde žraloci loví a jen několik z nich je napadeno. Pokud by nás chtěli jíst tak už to dávno dělají..."