Milovaní (2011)

Tu pravou lásku potkáme jen jednou za život. A pokud ji ztratíme, zvládneme žít dál, ale nezvládneme se pohnout z místa. Opravdu krásný film. Depresivní a přitom tak milý, s pravou francouzskou lehkostí a šarmem. Hudba je nádherná a pro mě se stane srdcovou záležitostí stejně jako třeba Amélie z Montmartu. Chiara Mastroianni je okouzlující žena, herečka a zpěvačka. Jedna výtka - škoda, že to nemá příjemnější stopáž, je to místy maličko utahané.

The Hire: Star (2001)

I'm so overblack! Naprosto dokonalý kousek, Guy Ritchie me prostě nikdy nepřestane bavit :)

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Čekala jsem velké zlo, ale nakonec jsem byla velmi mile překvapena! Začátek filmu je trochu slabší a pasáže z kadeřnictví mi přijdou jak točené jiným člověkem. Ondřej Sokol táhne celý film, je úžasnej a nebýt jeho, film ztratí půlku kouzla. Jako celek film hodnotím na 75 %. Je to oddychovka, ale hodně příjemná. Je to zase trochu jiná Alice, ale pořád je to ona :)

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Po prvním týdnu pěti dílů hodnotím čtyřmi hvězdičkami. První díl se mi zdál rozpačitý, přestože Pauhofová excelovala (a to jí nemusím!) Další díly si mě ale už získaly, všichni podávají výborné herecké výkony. Pro pana Rodena mám obrovskou slabost a jeho kouzlu jsem opět podlehla. Role se pro něj neuvěřitelně hodí. Je to perfektně zpracované. .... update po měsíci sledování: jsem naprosto nadšená, Roden si roli užívá víc a víc a je to lepší a lepší :) jeho mimika, gesta, atmosféra. Ostatní herci jsou také dokonalí, těším se na další díly jako malé děcko :)

Obhájce (2011)

Jednoznačně jeden z nejvíce sexy filmů, jaké jsem kdy viděla :) Matthew konečně jak ho neznáme a to mu velmi, velmi svědčí!

Divoké vlny (2007)

Ano, kbelík plný kakánků :D výborný animák!

Drž mě pevně (2010)

Tento film bych povinně pouštěla všem rodičům a dětem od druhého stupně výš. Mnohem podstatnější než všechny české "Katky" dohromady. Febiofest 2011.

Neopouštěj mě (2010)

Tenhle film má hluboké myšlenky, které v něm ne každý může vidět. Nehledejte v tom filmu odpovědi na otázky "Proč neutekli?" O tom ten film není. 'I remind myself I was lucky to have had any time with him at all. What I'm not sure about is, if our lives have been so different from the lives of the people we save. We all complete. Maybe none of us really understand what we've lived through or feel we've had enough time.' ---- Nezáleží na tom, kolik času máme, vždycky ho bude málo. Záleží jen na nás, jak ho využijeme. Jsem vděčná za každý moment ve svém životě, který jsem mohla strávit právě s ním. Herecké výkony jsou excelentní. Nádherná atmosféra filmu. Andrew Garfield opět dokazuje, že je 'pan herec'. Stagnace děje ke konci filmu dokonale koresponduje s tím, co se hrdinům děje. Scéna 'I need to get out.' byla pro mě tak intenzivní, že ji těžko dokáži popsat slovy. Možná to může být pro někoho emočně prvoplánové, ale mě osobně to skutečně zasáhlo.

Kuky se vrací (2010)

Roztomilé, legrační ... úžasné :) Hergot v podání Zdeňka Svěráka je naprosto dokonalej!

Upíří deníky (2009) (seriál)

Výborný seriál, který po Pilotu sice moc neupoutal, ale pak se dere strmě vzhůru. Herecké obsazení je perfektní, herci zvládají své role víc než dobře (především pak Ian Somerhalder v temné a ironické roli Damona je naprosto geniální :) Skvěle rozehraný děj, žádná hluchá místa, velmi dobrá hudba. Cítím ze seriálu občas rukopis Dextra :) Po shlédnutí zatím vypuštěných 12ti dílů zvyšuji hodnocení na 4* Perfektní!