4teens (2011) (seriál)

Přidávám hvězdičku navíc, kvůi zdejšímu malému hodnocení. Samozřejmě to není bez chyb(takhle teenageři nemluví a nikdy nebudou, chování některých postav je občas nelogické, v jednu chvíli se tam ti puberťáci jeví velice chytře a za minutu udělají naprostou krávovinu), ale jak už vyzdvihl Djoker skvěle to vyjadřuje směšnost dnešních teenagerů(ještě mi tam chybí ty statusy na Facebooku a je to komplet) a taky se to snaží trochu moralizovat(to mně překvapilo nejvíc, tedy ne to, že se snaží moralizovat, ale jak jim to vychází a není to trapné ani nudné, nepřinutí vás to říct nó jo...), takže mně to příjemně překvapilo a uvidíme jak se budou vyvíjet postavy a příběhy v dalších dílech. PS: Souhlasím se Psemou, všude se chlubí, že tu hudbu dělali ti "slavní" Charlie Straight, přitom je tam jejich jen ústřední píseň a melodie, jinak takové vykradené pecky jako TDK, Coldplay atd. EDIT: Po šestém dílu se toho moc nezměnilo. Jen bych chtěl říct, že smekám před Ondřejem Pavelkou, protože lepší napodobení Stanleyho Tucciho jsem ještě neviděl :-)

O.C. (2003) (seriál)

S odstupem času snižuji hodnocení, ale zas taková sračka to není. Pěkná hudba(písničky), hezké herečky a WTF scénář. To všechno si ty 3 hvězdy zaslouží.

Gladiátor (2000)

Je zajímavé, že tento film do toho pětihvězdičkového nebe posílají 2 aspekty, které zrovna nebyly oceněné Oscarem. Ridley Scott a hudba.

Vysoká hra (2011) (pořad)

This is so fucking epic! Jedna hvězdička navíc za Šišku!

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Kultovka, která chvílemi rozesměje, ale jinak ve vás nevyvolá zvědavost. Proč by mě měl zajímat osud vychcaného dědice? Absurdní závěr už je jen taková třesnička na né moc povedeném dortu. PS: Božský Kája tady má vskutku božské cameo :-)

X-Men: První třída (2011)

Jsem plný dojmů, nemám co vytknout a začínám čím dál, tím víc, obdivovat Vaughna. Michael Fassbender je objev a doufám, že se prosadí víc. PS: Tak, máme prvního adepta na Oscara, že jo, Michaele?! ... Po druhém zhlédnutí jenom potvrzuji svoje nadšení a moje srdce plesá. Celá scéna na Kubě od začátku do konce je pro mě naprosto dokonalá SPOILER a McAvoyovo "I can't feel my legs" mě naprosto dostalo.

Gauneři (1992)

Vrchol neohrabanosti, kterému ovšem chybí taková ta pětková síla.

Batman a Robin (1997)

Dear Joel Schumacher, go fuck yourself. Třičtvrtě hvězdy za Arnieho.