• Krátkometrážní

Od soumraku do úsvitu (1996)

Velice povedená upířina s Georgem Cloenym a Tarantinem v hlavních rolích. Více snad ani není potřeba dodávat, jen pustit a bavit se. 70%

Obušku, z pytle ven! (1955)

Tuto pohádku jsem žral jako malý a i dnes má něco do sebe. Dobrý nápad, příběh i zpracování. 55%

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Tak jsem si dal druhou projekci a musím chtít nechtít jít ještě níž jak minule. Prostě totální katastrofa co se týká snad všeho, kromě příběhu, který se mi na začátku zamlouval. Načíst s příběhem na Hooperovu tvorbu nebyl vůbec špatný nápad, akorát s tím zpracováním to už bylo opravdu jiné. Luessenhop se snažil sice docílit nějaké té atmosféry, ale totálně selhává! Všechny vraždy jsou ve filmu totálně bez nějaké atmosféry a jen krev stříká a tím to hasne. Jedinné co mě tolik nesklamalo byl Leatherface, protože ten se choval asi jako jediný z nich nějak tak normál a vraždil taky, jako vždycky. Bohužel jsem neskutečně sklamaný a doufám, že při dalších dílech bude změna režiséra, protože tohle bylo skoro nekoukatelný! 30%

Scary Movie 5 (2013)

První díl byla docela povedená parodie u které jsem několikrát vybouchl smíchy, že jsem skoro brečel. Pekelný dům z mého pohledu byl neskutečně trapný, ale ty neskutečně humorné chvíle to zvedly. Třetí už šel s kvalitou vtípků kurevsky dolů a doufal jsem, že další díly už nebudou. Čtvrtý díl mi ukázal akorát jak hrozně to může dopadnout a zde nevidím žádný pokrok. Scény co se snaží být vtipné absolutně nefungují kromě asi dvou a to je na celou stopáž filmu hodně málo. Bohužel z mého pohledu se to neustále točí, jelikož to lidi baví, ale mě rozhodně moc ne. Čekal jsem to na odpad a dokonce jsem ho chtěl dát, ale nakonec jsem se rozhodl takhle. 10%

Frajer Luke (1967)

Tohle jsem viděl jako malý kluk a doted' si nato pamatuji o čem se to odehrávalo a co se tam dělo. Každopádně dobrý film, kterému není pořádně co vytknout. 75%

Ozvěny mrtvých (1999)

U levných DVD už jsem viděl několik Ozvěn mrtvých, ale tohle byla docela pěkná magořina. Každopádně herecký výkon Kevina Bacona je naprosto skvělý a ne, že bych se u toho přímo bál, ale takový menší mrazivý pocit to vyvolává úspěšně. 80%

Mr. Bean (1990) (seriál)

Rowan Atkinson jako Mr. Bean v serálu byl naprosto nepřekonatelný a jeho držky doplněné anglickým humorem sedí. Bohužel ve filmové podobě už to nemělo takové grády a udělal si úplně jiné jméno pro mě, ale to neznamená, že serálu nedám plný počet. 95%

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Právem v červených barvách. Fiala svou roli Limonádového fanatika zahrál výtečně a Miloš Kopecký je nezapomenutelný. Hlášky největšího kalibru. 90%

Navěky drakem (1988)

Jackie Chan je herec, kterého rád nemám a nikdy se to nezmění. eho skoky, šaškování a lítání mě vážně nebere a tento film natom nic nemění. 25%

Action Jackson (1988)

Klasický tupý akční film, který mě vůbec nezaujal. 30%