• Krátkometrážní

REC (2007)

Luxusní horor. Balagueró a Plaza to natočili dokonale. Na film jsem se díval s dalšími dvěma lidmi, lekačky jsou tak působivé, že jsme se zkrátka lekli všichni. Celý systém natočení vtahuje tak silně, že se film téměř prožije a to dělá hodně. Zkrátka dům plný zombií, plný napětí a akce, kde nechybí vůbec nic co má dobrý horor obsahovat. Sympatičtí herci, hudba a kamera přesně dělala co měla. Zvlášt' konec nemá chybu. Lepší horor jsem v poslední době neviděl. 95%

Noční můra v Elm Street (2010)

To je až neskutečné co udělali s mým miláčkem. Freddy je prostě ikona hororu a prvních pět dílů bylo prostě nejlepších. Tento počin nechci ani nazývat moc remake, ale spíš restart série. Jelikož i příběh Freddyho je úplně o něčem jiném. Prvních 5 minut je docela děsivých a opravdu dobrých, ale jakmile začnou postavy včetně Freddyho mezi sebou mluvit, tak jde všechno do háje. Scénář je naprosto stupidní a kecy postav naprosto katastrofální. Co se týče nové masky, tak natu se dá i zvyknout a potom už tolik nevadí, jelikož je víc realistická, jak Englundova. A poslední co nejde přehlížet je režie, která je opravdu velice slabá! V celé stopáži filmu tak s Freddym není žádná delší scéna kromě té finální. Všechny scény s ním jsou krátké pár sekund a vraždy díky tomu bez nějaké atmosféry, což dělá z filmu to čím je a podle toho i hodnotím. 30%