Až tak moc tě nežere (2009)

Pět příběhů o vztazích, který se někdy zdají podobné, někdy opačné. Film nabitý nejlepšími Romantickokomediálními herci jako Scarlett Johansson, Jinnifer Connelly, Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Ben Affleck, Bradley Cooper. K tomu dobrý výkon herečky, kterou znám jen z Walk the Line Ginnifer Goodwin. Ale stále mi tento film nepřijde zábavný. Ikdyž je tam spoustu příběhů, jakoby se nic nedělo. Na to jaké hvězdy zde hrají..

Street Kings (2008)

Slušná zábava na podvečer. Ovšem film si vzal dvě motta, který mu škodí. Čím víc, tím líp a mrtvej polda, dobrej polda. Nejde o jednu vraždu, která se vyřeší záměrně špatně. Je to pět policistů, několik Korejců, tři dealeři drog. Aby toho nebylo málo několik zadržených, kteří zase z basy nějak brzo vyjdou. To je až moc! Ale přesto dávám 4*. Víte za co? Má to tři důvody. Keanu Reeves, Forrest Whitaker a Hugh Laurie. Parádní výkon podal také Chris Evans, který hrál ustrašenýho policistu, který si hraje na drsňáka a opravdu to zahrál přesvědčivě.

Pekelná kuchyně (2005) (pořad)

Myslím, že poměření ''Pekelné kuchyně'' s ''Ano, šéfe!'' je špatné. V ''Ano, šéfe!'' jsou připravený na nářez a chtějí, aby Pohlreich s jejich špatné restaurace udělal restauraci na úrovni, ale ''Pekelná kuchyně'' je o tom, že z několika kuchařů(někdy ani né z kuchařů), kteří si někdy i dost věří, se jeden pod dohledem Ramsey'ho dostane na takovou úroveň, kdy si už může otevřít vlastnit luxusní restauraci, kterou dokonce i vyhraje. V ''Ano, šéfe!'' dělá ze špatné kuchyně průměrnou a nezaměřuje se na jednotlivce. Pekelná kuchyně mě naprosto dostala. Když jsem náhodně viděl díl druhé řady hned jsem musel vidět celou druhou řadu. Po shlédnutí druhé řady jsem musel vidět všechny ostatní. Je to první reality show u které jsem rád, že to reality show je. A jak se zdá, tak někdo nechápe, že Ramsey chce přísností docílit toho, že z amatéra kuchaře udělá profesionála. Nemůže soutěžícím pomoci jinak než, že na ně bude řvát a nadávat, aby už konečně byli důslední. Také si mi líbí, že z nudného vaření se stane akční film

Holky z lepší společnosti (2003)

Šílená Brittany Murphy skáká okolo skvěle hrající Dakoty Faniningové a snaží se Dakotu a diváky pobavit. nic nového, ale mě se to líbilo. A, za slečnu Fanningovou dávám ještě hvězdičku navíc.

Scary Movie 3 (2003)

Není to trapná, vulgární parodie, kterou bych normálně očekával. Ale, místy jsou trapné, nechutné chvilky a proto přemýšlím mezi 3-4 * . Za Charlieho Sheena a Leslieho Nielsena dávám 4*

Faktor strachu (2001) (pořad)

Nejvyšší hodnocení nedávám kvůli dvoum věcem. Když soutěžící mají sníst hovězí mozek, který se těžce, polyká, kouše a samozdřejmě je odporný není to o strachu. Musí to jíst dlouho, za to červ nebo tak podobně to už o strachu je. Je to o tom, jak si to srovnáte v hlavě. Buď máte strach, nebo to tam prostě hodíte a sníte. A za druhé, soutěž nemá budoucnost. Úkoly se stále opakují. A proč dávám 4*? Za skvělou zábavu s otřesnými úkoly, za skvělého Joea Rogana a pobavení s hvězdami nebo speciálními díly.

A co když je to pravda? (2005)

Nebýt tam Reese přemýšlím nad 2-3 hvězdičkami, ale její další dobrý výkon mě přesvědčil k 4 hvězdičkám. K jejímu dobrému výkonu, hodící se Mark Ruffalo dodal filmu pohodovost. Vtipné, příjemné...Na nedělní odpoledne jak dělané.:)

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Osobně jsem od tohoto filmu očekával emoční úroveň jiného Willova filmu (Sedm životů). Nicméně film je skrz na skrz průhledný, dialogy v něm jsou průměrný bez žádné hloubky stejně tak jako postavy, které je říkají. Jediné, co se snad nedá vytknout, je hvězdné obsazení, ve kterém excelují Edward Norton a Helen Mirren. Smithovi naprosto nevěřím, že opravdu přijal to, že mluví se smrtí, časem a láskou, tedy s věcmi (lidmi), které tvoří jeho život. Ačkoli se jedná o průměrný film, ukazuje aspekty života, po kterých divák přemýšlí sám o sobě...což by mu ovšem příběh neměl dovolit...takže je vlastně na divákovi, jaký film si z toho udělá, zda život o lásce, o smrti či o čase.

Zmizelá (2014)

Začátek filmu nijak rychle neplynul, nevypadalo to jako nějaké velké drama, jen pouze jako film, který už předem avizuje špatné manželství kvůli neobvyklím osobám, které se na manželství podíleli. A to taky může být zápletka pro nepovedenou romantickou komedii :-) Ale zhruba od poloviny filmu začne ta slušná zápletka. A vy začnete přemýšlet. Kdo...Proč...Jak...Film plyne a ke konci si říkáte: Není to už přehnané? A vůbec se to nezlepší. A nevyřeší to ani neuzavřený konec, který mimochodem nesnáším. Konec beru jako něco, co by dalo tečku za výtečným zážitkem. Podle tvůrců si asi ten film pořádnou tečku nezaslouží...podle mě ale ano.

Show Leoše Mareše (2015) (pořad)

Když se u nás rozjede nějaký pořad, například Partička (tímhle jí nechci obhajovat, moc jí nemusím), nadáváme, proč není jako pořady z USA, že ty jsou lepší. Late Night Show se ve velkém rozjeli už dávno v USA a u nás se konečně někdo snaží o podobný formát. Za to je třeba chválit, někde je třeba začít a věřím, že časem se nejenom bude napodobovat formát z USA, ale i kvalitativně se přiblíží. Nikdy se nestotožní s Americkou kvalitou, ale to ani naše televizní osazenstvo, ale pořád má na víc než tohle (hwv Mareš má provokativní vtipy pro mladé publikum v tom vidím určitý potenciál.)