U-Turn (1997)

Stašně divnej až se nebojím napsat podivuhodnej film, který se mi velmi líbil hlavně co se zpracování týče - kamera a střih - jsou jednoduše na Oscara a to samé platí i o nápadité režii Olivera Stonea.Sean Penn mě znovu přesvětčil o tom že je herec s vekým H, Lopez je zde jakž-takž snesitelná a dvojka ve složení Joaquina Phoenixe a Claire Danes taky příjemně překvapí a pobaví.

Děcka jsou v pohodě (2010)

Neuvěřitelně příjemnej film,nuda vás tady ani na okamžik nenavštíví a Mark Ruffalo je zde prostě nepřekonatelný... Nelze než doporučit.

Dobrý synek (1993)

Slušný thriller který si hlavně užijí spíše nenároční diváci. Macaulay Culkin a Elijah Wood, hrají vzhledem k jejich nízkému věku vcelku přesvědčivě.

Boj o oheň (1981)

Syrová až na kost,ale pro film přínosná verze cesty do pravěku.

The Orange BAFTA Film Awards 2011 (2011) (pořad)

Nebýt oceněné Natalie,Heleny a Colina,filmové pocty pro sérii Harryho Pottera a hlavně pro Christophera Leeho, jednalo by se pouze o běžný průměr.Ceny podle mě mohly být rozdány spravedlivěji- hlavně oba scénáře,hudba a režie mě zamrzely nejvíce.

Lupiči paní domácí (2004)

Nenáročný a neurážející snímek, který jsem bratrům Coenům zhltla i s naviákem. Čekala jsem popravdě průměrnou zábavu ale byla jsem mile překvapena, jak jsem se bavila, už jen nad bravurním herectví snad největšího sympaťáka Hollywoodu.

Sbohem, baby (2007)

Vůbec nejde o špatný film, naopak je v mnoha ohledech velmi kvalitní. Mě jen nezaujal příběh, který mi přišel lehce tuctový a celkem nudný. Podobných filmů jsem viděla... no, hodně.

Máj (2008)

Ostudné a trapné zprznění slavné klasiky Karla Hynka Máchy. Brabec ať radši příště zůstane jen u kamery,protože nemá cenu tady rozepisovat co bylo špatně, protože chybělo málo a šoupla bych film rovnou do odpadu.

Pink Floyd: The Wall (1982)

Tohle opravdu není můj šálek kávy.Sice je to na svou dobu vcelku originální dílko,ale mě jak vizuálně tak hudebně (až na dvě písničky) nezaujalo,scény podle mě působily klipovitě až se nebojím napsat- nesourodně.