The Canal (2014)

Veľmi dobrý horor, ktorý je prekvapujúco z Írska. Kam sa hrabe americká tvorba za posledný čas? Priznám sa, že najprv som sa k tomu staval pesimisticky, ale nakoniec som to stiahol do tabletu a po konci som bál vstať z postele a ísť sa vyčúrať :D. Samotný príbeh je samozrejme klišé a vykráda všetko možné (ale berie si len to najlepšie a pekne to mixuje dokopy), ale je tak temný a pesimisticky podaný, že ma po celý čas nepríjemne mrazilo. Atmosférou je to pre mňa taký európsky Sinister...

Rohy (2013)

Za mňa spokojnosť. Knihu som načal už dávnejšie, ale nedočítal, takže porovnávať veľmi nemôžem, ale bolo to fajn. Mix žánrov sa celkom vydaril a hlavne som sa pri tom zabavil. Čo viac chcieť od takejto oddychovky... Aj keď osobne som možno čakal viac brutalitky :) 8/10

Nákupní maniačky (2013) (pořad)

Myslím, že v TV je oveľa viac primitívnejších relácií ako toto. Moja stará na to čučí po večeroch aspoň mám kľud a môžem si spokojne zapariť na PC :)

V bolestech (2013)

Námet zaujímavý, ale prevedenie sa mi nepozdávalo, aj keď technicky to bolo solídne. Nudil som sa a to som fanúšik foundfootage žánru a jeho odnoží, takže viem byť trpezlivý a odpustiť kdečo. Toto som narýchlo preskákal a ......

Fíha tralala (2012)

Perfektná vec pre deti. Moja 2 a pol ročná dcéra to sleduje 5x denne a vyspevuje skoro všetky pesničky. A samozrejme mne to stále behá po rozume tiež :)

Svatyně zla (2013)

Podľa mňa výborný mockumentary film. V rámci žánra je to po dlhšej dobe zaujímavý námet. Prvá tretina je pekne hustá. V druhej sa to začína pekne zvrhávať a koniec je pekne besný, presne ako sa dalo očakávať. 80%

Ledová archa (2013)

Skutočne som sa bál, že to bude blbosť, ale musím povedať, že to je za poslednú dobu jeden z najlepších filmov aké som videl. Skutočne som sa bavil. Všetko ostatné zhrnul vo svojom komentári J*A*S*M. U mňa 5*

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Veľmi príjemný film, ktorý ma veľmi prekvapil. Stillerova réžia je pevná a prajem mu viac takýchto inteligentných komédii. U mňa v rámci žánru jasných 5*

Plán útěku (2013)

Čakal som maximálnu blbosť, ale nakoniec som si to užíval, tak ako si no užívali aj Sly a Arnie. Určite jeden z najlepších filmov aké obaja natočili. Bolo to zábavné a o tom tam hlavne išlo. Dávam poctivých 70 %