Smrt on-line (2008)

Průměrný napínák se špetkou vyvražďovacího koření. Není to zlé, občas je to i napínavé. Na sobotní televizní večer OK.

Jay-Z: Americký raper (2004)

V žádném případě nesledovat nadabované. Jak může někoho napadnou dabovat rappera?!!!!!!

Soudný den (2008)

Se správnou mírou nadhledu docela zábava.

Laurel Canyon (2002)

Zaujmou hlavně herecké výkony (škoda že Bale se poslední dobou vyhýbá "obyčejným" rolím), kromě Beckinsale, která je na tuhle roli až moc sexy. Jinak moc pěkná, občas docela náročná, sonda do životního stylu člověka.

Vacuuming Completely Nude in Paradise (2001) (TV film)

Dosti avangardní, dosti podivné, docela vtipné...prostě prima blbost a výborná na trénink porozumění britské angličtině.

Pochyby (2008)

I na divadelní adaptaci je film příliš chladný a nepřístupný, jako hlavní postava. Možná je na vině i to, že zobrazené prostředí a problematika nám středoevropanům příliš neříká. Herecké výkony skvělé, ale prostě mě to nezasáhlo.

Napříč vesmírem (2007)

Ačkoli mám moc ráda písně Beatles (a na tom u tohohle filmu taky záleží), tak musím uznat, že některé slouží pouze jako vycpávky, stejně jako některé postavy a dílčí příběhy. Obsazení hudebních hvězd bylo podle mého naprosto zbytečné a navíc posiluje v divákovi pocit, že jde jen o pozlátko. Příběh Judea je totiž docela fajn, mužské party jsou skvěle zazpívané a některá hudebně-taneční jsou dobrá a posunují děj...ale kdyby toho všeho bylo o 45 minut míň, byla bych spokojenější.

Yes Man (2008)

Je to docela legrace, ale to je všechno. Člověku s trochou životních zkušeností se přece jen teorie "říkej ano všemu a budeš šťastný" příčí jako nereálná až nebezpečná.

Třináctka (2003)

Jako film slabší, nicméně výkon Evan Rachel Wood je natolik sugestivní, že to za shlédnutí určitě stojí, i když nejste třináctka.