Lásky čas (2013)

jeden z nejkrásnějších filmů, který sem kdy videl

Lední medvídek (2001)

V celku hodně promyšlený děj. Zajímavá kombinace a zároveň poučná ve formě přátelsvní dvou odlišných stran ledního medvídka a jeho potravou. Vše okořeněno a různé doplňující vtipné pohádkové postavy a je z toho v celku uklidňující a krásný filmeček pro krátké noční večery.

Legenda o Zorrovi (2005)

Jeden z více povedených tváří uznávaného bojovníka za svobodu. Film byl v celku dinamický o mnoho lepčí než Zorro: Tajemná tvář. která byla jen předehrou pro tento koncert. Celkem sem se bavil a i můj mladší bratr takže veliká spokojenost.

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Jeden z nejsilnějších zážitků posledních měsíců když nepočítám nedávno skouknutý Grindhouse a píseň Is it Any Wonder od Keane. Naprosto dokonalý začátek skvělý scénář . Film mě trochu připadal jako Moulin Rouge, ale to vůbec nevadilo. Carrey zahrál jeho obvyklý styl ale přiznám se že jsem ho poznal až po pár minutách celého snímku. Nicméně film velice upřímný a dotýkajícíse a zarývajic se hluboko pod kůži...>mohu jen doporučit.

Leon (1994)

Jo jemné to bylo ale na masakr a deti se divat s pohledem dobreho filmu neda.

Lepší už to nebude (1997)

Docela dobrý týpek , který s filmem dělá divy , mne tento skvělý herec vždy svýmy výkony nadchne . Flim ve mne probouzel zvláštní náladu a docela se mi to líbilo -něco podobného bylo ve filmu PO ČEM ŽENY TOUŽÍ . FILM BYL PARÁDNÍ. SVIK

Lesní duch (2013)

klasika, americký typ novodobého hororu za podpory mladistvých uprostřed lesa s hromadou nástrojů nahraní.

Létající Čestmír (1983) (seriál)

Docela dobrej film , rozhodne na tu dobu jo .jako malej sem se na tenhle sejra rad dival a byla to docela prdel , ale s odstupem csu se mi to protivy a pripomina mi po moc totalitni rezim ( i kdyz sem ho nejak zvalst nezazil )

Letec (2004)

Velice povedený film velie biograficky pojatý což se promítalo do celé nátury celkem velikého filmu . No od Leonarda jsem víc nečekal nejlepší výkon stejně předvedl ve filmu Chyť mě když to dokážeš s Tomem Hanksem . No celkem může film působit nudně a najednu stranu tomu opravdu tak je , ale na straně druhé je kypřící bezhlavé odhodlání něco dokázat což je úžasné . PARÁDA.

Let Fénixe (2004)

No ja se docela bavil az na to ze scenar byl velice jednoduchý mam rad zapletky.