Slečna Drsňák (2000)

Slabý snímek nechápu jak mohla dostat tak vysoké hodnocení. Na tom filme není sand nic pěknýho až na ty holky, jo na to se dalo koukat. Jinak příběh stál za prd herci taky a momenty překvapení na velice slabé úrovni.

Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější (2005)

Taky bych to neviděl nějak čarně. Není to sice nijak zvláštní fil , ale je úplně nrmální. Sandra vždy stejné herecké výkony podává když se jedná o hlavní role.

Slepičí úlet (2000)

Tento snímek určitě nadchne ty diváky ,kteří obdivují tvůrce filmů ,kteří si hrají s plastelínou . Je skvělé ,že i v dnešní době počítačových animací se něco takového děje.Tento film je parádní, legrační rodinná podívaná ,která nadchne malého i velkého diváka.Příběh je docela živý ,napínavý a s překvapujícími zvraty.Určitě stojí za shlédnutí. SKVĚLÁ PARORIE NA KONCENTRAČNÍ TÁBORY. (Svik)

Slipknot (1999) (koncert) odpad!

TUHLE KAPELU HODNOTÍM ODPADEM NEBOT KAMOS GOGOS (jenz tuto kapelu ma v oblibe) HODNOTIL TIM SAMIM KAPELU KTEROU MAM V OBLIBE JA A TO JE KAPELA NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGGGGGGGGGHHHHHHHHHHTTTTTTTTTWWWWWWWWWWWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSHHHHHHHHHHHHH

Sloní muž (1980)

Poučný film pro celé lidstvo, dále netřeba slov ......

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Zajímavé, smál jsem se asi 3/4 představení a potom mi Donutil nepřišel až tak zábavný. Vlice zajímavý příběh, dobré zvraty a slovní hříčky...jen tak dál

Sluneční stát (2005)

Hodnotím za 2........Typicky český dějově nesouvislý celkem úsměvný a poutavý film. Příběh je svou kvalitou téměř srovnatelný s nedávno zveřejněným snímkem ŠTĚSTÍ . Herecké obsazení téměř nenápadných herců bylo celkem slušně provedeno , jen co mi snad scházelo byl dokonalejší scénář, ketrý filmu celkem dost škodil. Takže nepromarněný čas paráda.

Smečka (2004) (TV film)

není to špatný, ale docela obycejne.

Smrt jí sluší (1992)

Legrace x nedokonalá grafika = ať žije Polární expres

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Skvělí výkon obou herců,jako v ostatních dilech ale tento dil byl nejslabsí a taky mi chyběli Gibsonovi vlasi.